אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך אומרים גיסנו באנגלית? רשת Fox תפיק פיילוט לסדרה "רמזור" צילום: פיני סילוק

איך אומרים גיסנו באנגלית? רשת Fox תפיק פיילוט לסדרה "רמזור"

הרשת האמריקאית צפויה להשקיע בין 2-1.5 מיליון דולר בפיילוט. את הפיילוט יכתוב בוב פישר, התסריטאי של "נשואים פלוס"

24.01.2010, 14:58 | מיכל תוסייה כהן

רשת Fox אישרה הפקת פיילוט לסדרה "רמזור" של אדיר מילר ורן שריג מבית קופרמן הפקות. כך החליטו ברשת האמריקאית ביום שישי האחרון. זאת לאחר שב-Fox רכשו את האופציה לעשות גרסה אמריקאית של הסדרה הישראלית, ששודרה בקשת.

Fox צפויה להשקיע בין 2-1.5 מיליון דולר בפיילוט. במידה והוא יצליח, יצולמו 12 פרקים של הגרסה האמריקאית בהשקעה המוערכת בכ-25-20 מיליון דולר. עם זאת מוקדם לחזות האם הצופים האמריקאים ימהרו להזדהות עם הבעיות שבהם נתקלת קבוצת החברים אמיר, איצקו וחפר.

שתי העונות של הסדרה זכו לפופולאריות ולמספרים נאים בטבלאות הרייטינג. בימים אלו מצלמים את העונה השלישית של התוכנית.

לדברי קרן שחר, מנהלת רכש וקשת פורמטס, מכירת התוכנית התאפשרה בעקבות פגישה של אבי ניר, מנכ"ל קשת במאי האחרון עם ראשי האולפנים של Fox. "הצענו להם טריילר שהפקנו לסדרה והם מאוד אהבו אותו. לאחר מכן עברנו לשלב המעשי וביחד מצאנו כותב אמריקאי לכתיבת התסריט ששמו בוב פישר. תסריטאי מפורסם, שגם היה התסריטאי ב'נשואים פלוס' והסרט 'לדפוק חתונה'. אחרי שהוא צפה בפרק אחד הוא הבין את המהות של התוכנית. הוא דיבר עם אדיר מילר מספר פעמים והחליפו רעיונות. על סמך התסריט ביום שישי האחרון אישר ערוץ Fox יציאה לפיילוט". לדברי שחר, בקשת מתרגשים מההצלחה. "אני חושבת שזה הישג גדול ומכובד בתהליך ארוך מאוד להביא תוכנית ישראלית למסך האמריקאי ואני מצפים לשיתוף פעולה מלא עם הערוץ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות