אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרית אונו: קבוצת רכישה תקים מגדל בן 23 קומות בהשקעה של 130 מיליון שקל צילום: בלומברג

קרית אונו: קבוצת רכישה תקים מגדל בן 23 קומות בהשקעה של 130 מיליון שקל

את הקבוצה מובילים אנשי הצבא שהתמודדו בעבר על מתחם שרונה; על פי הערכות דירת 4 חדרים תימכר ב-1.37 מיליון שקל

25.01.2010, 14:56 | דותן לוי

אנשי הצבא לשעבר - איתן לוי, ג'קי סוויסה ומוטי פלד מגבשים בימים אלה קבוצת רכישה להקמת מגדל מגורים בן 23 קומות בקרית אונו בהשקעה כוללת של 130 מיליון שקל.

הקרקע, בשטח של 4 דונם היא בבעלות פרטית וממוקמת ברחוב יצחק רבין בשכונת פסגת אונו ובסמוך לכביש מכבית. בשכונה זו בונות גם החברות מנרב, שיכון ובינוי, קבוצת רכישה של עופר הייבלום וכן חברת ארמונות חן. על פי הערכות, קרקעות באזור זה נרכשות לפי חישוב של כ-700 אלף שקל ליחידה.

על פי התב"ע, ניתן להקים בפרויקט 93 דירות בנות 4 ו-5 חדרים. מחירן של דירות 4 חדרים מוערך ב-1.37 מיליון שקל ודירת 5 חדרים צפויה להימכר סביב 1.67 מיליון שקל. המחירים משקפים הנחה של כ-20% על מחירי השוק בשכונה.

לפי המארגנים, כ-70% מהרוכשים כבר נרשמו לקבוצה, חלקם הם טייסים שנרשמו בעבר לפרויקט דרום הקריה עליו התמודדה הקבוצה לפני מספר חודשים. הקבוצה המתגבשת מלווה משפטית על ידי משרד עוה"ד פישר בכר חן וול אוריון ומשרד ייעוץ המס אודי ברזלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
קבוצה איכותית
גם אני הצטרפתי לקבוצה ואכן גם אני בדקתי ומצאתי משרד עו"ד מוביל בתחום + חב' אילה א.ג.מ שמאוד התרשמתי ממנה (ותודה למוטי פלד על האינפורמציה לגבי הפרוייקט) מה גם ששמעתי מגורמים הקרובים לענף שאמרו שללא ספק מדובר על אנשים מאד רציניים(מוטי פלד, ג'קי סויסה ואיתן לוי) לכן אני אישית ממליץ. תודה,
מצטרף נוסף  |  26.01.10
8.
בקרית אונו אין דירות 4 חדרים חדשות במחירים כאלה
דירות 4 חדרים בשכונה הזאת או בחדשות האחרות עולות לא פחות מ 1.75 אם המיקום לא דפוק, זה מחיר מציאה למרות שבניין כזה נבנה בטחבכ-3 שנים ואז יש להוסיף לזה את מדד תשומות הבניה שעלול בטווח כזה להקפיץ משמעותית את המחיר, עדיין מדובר במחיר שווה לגמרי. הבעיה שהשכונה שם הולכת להיות צפופה מאוד עם כל המגדלים של 90 הדיירים שם.
אחד שקנה בקרית אונו  |  26.01.10
לכל התגובות