אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: יגאל שרמייסטר מסתגר באשארם של אושו

דיבידנדים: יגאל שרמייסטר מסתגר באשארם של אושו

וגם: ברכה ומוטי זיסר ימריאו ללונדון, לאירוע ההתרמה השנתי של עמותת עזר מציון, נגיד הבנק הבריטי מפרגן לסטנלי פישר ומנכ"ל מירס יצא עם העובדים לנטוע עצים

31.01.2010, 09:05 | רון גרנות
רוחניות לעסקים

שבעה חברים יצאו לטייל בהודו, בהם טל גלעדי, אחיו של אביב גלעדי, ויגאל שרמייסטר, מבעלי חברת השמירה. אחרי שסיימו לטייל בהרים במשך ארבעה ימים, הסתגרה הגברדייה הגברית במשך עשרה ימים באשראם של אושו בפונה. בשבוע שעבר חזרו המטיילים בכוחות מחודשים, למנוחה של כמה ימים, ולאחריה התעופף שרמייסטר לחופשת סקי באוסטריה. הצטרפו אליו: רוז'ין ומשה גנזי, מירי והרצל חבס, ורונית ומוקי שניידמן.

מוטי זיסר, צילום: אוראל כהן מוטי זיסר | צילום: אוראל כהן מוטי זיסר, צילום: אוראל כהן

הזיסרים תורמים, רוביני ינאם

ברכה ומוטי זיסר ימריאו מחר בבוקר ללונדון, לאירוע ההתרמה השנתי של עמותת עזר מציון. זיסר, העומדת בראש העמותה, אף תרמה עם בעלה את אולם הכנסים במלון פארק פלאזה שבבעלותם לטובת האירוע, שנועד לגייס כספים להרחבת המאגר של תורמי מוח עצם. גם הקהילה העסקית היהודית הפועלת בבריטניה תתייצב: שותפו של נוחי דנקנר בבריטניה ג'קי שימל, משה גרטנר ואיש העסקים אלי פפושדו, שהוא שותפו של זיסר במלון המארח. מלבד זאת יגיעו נציגים מהסניפים המקומיים של בנק לאומי, הפועלים, UBS וקרדיט סוויס. לאורחים התורמים צפויה תוכנית אמנותית שתכלול את הרצאתו של הכלכלן הבכיר נוריאל רוביני ולצדה הרצאה של יובל קדוש, אביה של מושתלת מוח העצם עמית קדוש, וארוחת ערב.

הנגידים מפרגנים

ועוד בלונדון. ביום חמישי האחרון קיימה לשכת המסחר ישראל־בריטניה את הוועידה שנתית במשרד עורכי הדין Berwin Leighton Paisner. הנוכחים, בהם מנכ"לי הבנקים המקומיים, זכו להופעת אורח של נגיד הבנק הבריטי מרווין קינג, שבנאומו כינה את נגיד בנק ישראל סטנלי פישר אחד מגדולי הכלכלנים בעולם, והחמיא לישראל על הדרך שבה התמודדה עם המשבר הפיננסי העולמי. השניים לימדו בעבר יחד באוניברסיטה האמריקאית MIT. פישר, שנמצא בפורום הכלכלי בדאבוס, שלח נאום באמצעות הנספח הכלכלי של ישראל בלונדון שמוליק בן טובים, ובו החמיא בחזרה לקינג: "אני מקבל בברכה את פניו של נגיד הבנק המרכזי של בריטניה. הוא הוביל בהצלחה את מדיניות התגובה המוניטרית של בריטניה למשבר הכלכלי הגלובלי". לבסוף הוסיף פישר בנאומו כי קינג הוא אחד הנואמים הטובים ביותר בעולם. לא פחות.

אלי אלעזרא, צילום: אוראל כהן אלי אלעזרא | צילום: אוראל כהן אלי אלעזרא, צילום: אוראל כהן

אלי אלעזרא מתגמל

כנס לשכת סוכני הביטוח, שהתקיים ביום רביעי בחסות הכשרה ביטוח בווניו שבאירפורט סיטי, משך יותר מאלף סוכנים מרחבי הארץ. בין הארוחות הדשנות למינגלינג עסקו המשתתפים בסוגיה המרכזית - רווחי הסוכנים בתחום. הגיעו להרצות: הקואוצ'ר אלון גל, נשיא לשכת סוכני הביטוח אהוד כץ, יו"ר דירקטוריון הכשרה ביטוח אלי אלעזרא והמנכ"ל עופר טרמצ'י והיועץ המשפטי של הלשכה עו"ד ג'ון גבע. הרצאתו של גל עסקה באופן שבו מתמודדים עם שינויים בענף ואיך הופכים אותם לכלי שמשרת את הסוכנים. אלעזרא, לעומתו, דיבר על האתגרים בענף בשנה הקרובה.

ט"ו בשבט

מנכ"ל מירס אברשה בורשטיין מתחבר לשורשים. ביום חמישי האחרון הוא יצא עם עובדי החברה לנטוע עצים במעונם החדש באיירפורט סיטי. בורשטיין נטע עץ זית ואמר כי המעבר לקריה הירוקה, בסמיכות לט"ו בשבט, מסמל את השורשים העמוקים שהחברה עתידה להצמיח במקום.

 

הוזמנתם לאירוע השנתי של ענף הגבס בישראל?

האירוע: חברת אורבונד, יצרנית לוחות הגבס, עורכת את האירוע השנתי של ענף הגבס. באירוע יוצגו החידושים בנושא הבנייה בגבס, תוגש ארוחת ערב ובסוף ייהנו המוזמנים מהופעה של הפרויקט של עידן רייכל. לאירוע יגיעו גם בכירים מהחברה־האם Knauf הגרמנית.

הפרטים: יום חמישי, 4 בפברואר, ב־18:30 באווניו, מתחם אירפורט סיטי.

המזמינים: מנכ"ל אורבונד צבי אנגל ומנהלת השיווק הדס וסרמן, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי ערן רולס, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים גיל דקל, מנכ"ל קבוצת לוינשטיין שאול לוטן, מנכ"ל דנקנר השקעות רונן יפו, מנכ"ל אחים דוניץ ניסים אחיעזרא ומנכ"ל אלקטרה בניה שאול דנקור.

שוקי מדנס, צילום: אוראל כהן שוקי מדנס | צילום: אוראל כהן שוקי מדנס, צילום: אוראל כהן

מדנס לוקח ללב

החוויה התרבותית של יו"ר מדנס ביטוח, שוקי מדנס: "קראתי בהתרגשות ובהערכה את ספרו של מנתח הלב פרופ' ברנדו וידנה, סיפורו של נער ארגנטינאי שגדל ולמד בעוני ועלה כרופא ציוני לארץ עם מטרה אישית ומקצועית ברורה. הוא מסר באותנטיות מדויקת ומרתקת קטעים מחייו ומחויותיו האישיות והמקצועיות. זהו מסמך גלוי, ומרתק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות