אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לכיסא היו"ר: ועדת המניות ממליצה למנות את גליה מאור לדירקטורית בלאומי

בדרך לכיסא היו"ר: ועדת המניות ממליצה למנות את גליה מאור לדירקטורית בלאומי

נוסף על כך, ממליצה ועדת המניות בראשות עו"ד מרגלית נוף להאריך את כהונת 4 הדירקטורים שחוזה העסקתם מסתיים השנה; בשבוע שעבר ניסה שר האוצר לשכנע את נוף לא להציע את מאור עקב חובת צינון בת שנתיים שחלה עליה

31.01.2010, 13:40 | תומר זלצר

ועדת המניות של בנק לאומיבראשות עו"ד מרגלית נוף ממליצה למנות את מנכ"לית בנק לאומי גליה מאור לתפקיד דירקטורית ובמקביל להאריך את כהונתם של ארבעה הדירקטורים שחוזה ההעסקה שלהם מסתיים ב-2010 – משה דברת, יעקב גולדמן, נורית סגל ומשה וידמן.

המלצת הוועדה היא שלב נוסף בדרכה של מאור לתפקיד יו"ר הדירקטוריון. ישיבת הדירקטוריון המיוחדת שכינס בנק לאומי נמשכת כעת והבנק עתיד להוציא לאחר שתסתיים הודעה מיידית לבורסה.

בשבוע שעבר נחשף ב"כלכליסט" כי שר האוצר יובל שטייניץ פנה לעו"ד נוף וניסה לשכנע אותה שלא להציע את מועמדותה של המנכ"לית גליה מאור עקב חובת צינון בת שנתיים שחלה עליה. בידי מאור חוות דעת הקובעות כי היא זכאית לפטור מחובת הצינון, בין השאר עקב "כישורים מיוחדים".

עם זאת, ההערכות הן כי יוגשו כמה עתירות משפטיות כנגד המלצת ועדת המניות בעקבות הדרישה לצינון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
עוד חברה בבעלות ציבורית ממשלתית לכאורה אבל בפועל בשליטת מנהליה.
המנהלים בבנק קיבלו מ מ י נכסים מתנה גדולה . הם השולטים האמיתיים בבנק. הם ממנים את הדירקטורים והדירקטורים ממנים אותם ומתגמלים אותם במשכורות עתק ובמצנחי זהב כשלמעשה זה הבנק של עם ישראל שהדבר היחיד שהוא מקבל זה עמלות , עמלות ועוד עמלות. ומה עושה ביבי? הוא מ...פ...ח...ד.
דודו  |  31.01.10
5.
הספינרים של מאור מנסים להציג את זה כהתערבות פסולה של הממשלה, אין בושה?
גברת תני גם למישהו אחר לנהל, הבנק לא של אבא שלך וגם כאלו שירשו מאבא שלהן בנק לא מושיבות 20 שנה את אותו מנהל שמסובב סביבו את כולם. מה הולך פה? אי אפשר להביא מישהו חדש אחרי תקופה כה ארוכה? טוב עשתה הממשלה ושר האוצר שהתערבו בשערוריה הזו, מאור צריכה לפרוש ולא לקפץ בין תפקידים בלי שום צינון ובלי שום הגיון!
די לרודנות גליה מאור  |  31.01.10
לכל התגובות