אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל צפויה לפתוח חנות אפליקציות לעסקים

גוגל צפויה לפתוח חנות אפליקציות לעסקים

בניסיון להרחיב את אחיזתה בתחום התוכנות המשרדיות, גוגל תשיק בקרוב אתר שבו תאפשר למפתחים חיצוניים למכור יישומים המיועדים לשוק הארגוני. כך מדווח הוול סטריט ג'ורנל

02.02.2010, 10:17 | יוסי גורביץ
גוגל מרחיבה את מאבקה במיקרוסופט בתחום התוכנות המשרדיות: על פי דיווח הוול סטריט ג'ורנל, החברה צפויה להשיק בקרוב חנות אפליקציות המיועדות לחברות ולאנשי עסקים, דבר שיפטור אותה מן הצורך לפתח אפליקציות עסקיות בעצמה. גוגל סירבה להגיב על הידיעה.

במהלך השנה האחרונה עשתה גוגל שורה של מאמצים – בכלל זה קמפיין פרסומי נרחב, שחרג מן הרשת אל שלטי הרחוב –כדי לשכנע ארגונים לנטוש את חבילת תוכנות אופיס של מיקרוסופט, ולהעביר את פעילותם למקבילה של גוגל, Google Apps.

אלא שלקוחות עסקיים מסרבים לוותר על התוכנות הקיימות שמספקות להם מיקרוסופט וחברות אחרות, שכוללים בין השאר מערכות לניהול מלאי, ולגוגל אין כרגע פתרון עבורם. מטרת חנות האפליקציות היא למשוך מפתחים שישתמשו בפלטפורמת Google Apps כדי ליצור יישומים חדשים. גוגל תמכור את היישומים ללקוחות, תוך שהיא שומרת חלק מההכנסות לעצמה ומעבירה את רובן למפתח – ככל הנראה, ביחס של 70% למפתח ו-30% לה, היחס שבו פועלת חנות האפליקציות של אפל.

גוגל כבר הקימה פלטפורמה למכירת אפליקציות, ה-Google Solutions Market, אך הוא לא מאפשר ללקוחות לרכוש את היישומים ישירות ממנה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות