אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוענת נוספת לתואר "היאכטה הגדולה בעולם"

טוענת נוספת לתואר "היאכטה הגדולה בעולם"

היאכטה, באורך 200 מטרים, תכלול בריכת שחייה באורך 30 מטר, ספא, חנייה, שתי סירות באורך 30 מטר ומנחת מסוקים עם האנגר. מחירה ינוע בין 500 ל-900 מיליון דולר

03.02.2010, 22:03 | סוכנויות הידיעות

לאחרונה חלה האטה בשוק יאכטות הענק, אולם נראה שלפחות יצרנית ספינות יוקרה אחת מהמרת על התאוששות.

אמושן יאכט דיזיין הבלגית חשפה לאחרונה תוכניות ליאכטת ענק ראוותנית חדשה, ששמה הזמני הוא "פרויקט 1000", ואם היא תיבנה, היא תהיה כלי השיט הגדול בעולם מסוגה.

פרויקט 1000 פרויקט 1000 פרויקט 1000

באורך 200 מטר (כמעט כמו שני מגרשי כדורגל), היאכטה תהיה ארוכה ב-30 מטר מה"אקליפס", היאכטה הפרטית הגדולה ביותר במים, אותה השיק המיליארדר הרוסי רומן אברמוביץ' בשנה שעברה. מחיר היאכטה ינוע בין 500 ל-900 מיליון דולר.

בנוסף לגודלה העצום ולעיצובה העתידני, ליאכטה ישנן תוספות שירשימו את חובב היאכטות הקפדן ביותר. התוכנית כוללת בריכת שחייה באורך 30 מטר, ספא, חנייה, שתי סירות באורך 30 מטר ומנחת מסוקים עם האנגר.

היאכטה של אברמוביץ היאכטה של אברמוביץ'. ישלל ממנה הכתר? היאכטה של אברמוביץ

היאכטה, בעלת טווח של 6,500 מייל ימיים, כוללת אפשרויות בידור רבות שיסייעו להעביר את הזמן בנסיעות ארוכות. יש ביאכטה מועדון לילה, קזינו וקולנוע דו-קומתי לחובבי סרטים הרוצים חוויית צפייה אותנטית יותר.

ביאכטה חדרים ל-45 אורחים, ובכלל זה 10 חדרי VIP, 22 סוויטות לאורחים וסיפון הבעלים. יהיה גם מקום ל-70 חברי צוות.

עם מהירות מרבית של 28 קשר ומהירות שיוט של 20 קשר, הספינה תהיה מהירה לגודלה. עם זאת, הפרויקט עדיין בשלבי תכנון, ולאור קשיי הכלכלה העולמית, לא צפוי שהיא תושק בזמן הקרוב.

אמושן מסרה כי יידרשו לפחות ארבע שנים להשלמת העיצוב ולבניית היאכטה אם תתקבל כיום הזמנה. החברה הכירה בכך שהאקלים הכלכלי אינו אידיאלי לתוכנית שאפתנית שכזו, אך הוסיפה שיתכן כי כמה בעלי יאכטות ענק יהיו מעוניינים בשידרוג בקרוב, עם השיפור בתנאים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
לכל המגיבים ל 5
הכסף העביר אותכם על דעתכם - רחמי אליכם - כל עוד תבססו את עקרונותיכם על "הנעת הכלכלה.." מקומות עבודה.." וכל מיני שאר מושגים שהמציאו המעבידים על מנת שהעבדים יחשבו שיש משמעות כלשהיא לחייהם - אתם אנשים מסכנים - עיוורים - שלא מסוגלים לראות את השקר הגדול שמאכילים אותכם כל יום - עבדות לא פחות ולא יותר - ייתכן ואין לכם ברירה כי אחרת תרעבו מרעב - אבל לפחות אל תצדיקו את העוול - אתם משולים לאנשים שאוכלים חרא ואומרים טעים זה שוקולד....
07.02.10
43.
כמה מהר שטות הספינות של הפיראטים?
ולגבי 5 כשתמצא שיטה יותר טובה , תגיד לנו... ולגבי 29 רעיון מעניין, אבל מה יעשה אותו אדם שצבר 50 מליון? הדרייב לצבור מניע את הכלכלה, וככל שהצריכה גדלה כולם יותר נהנים. מה שכן יש צורך מתמיד להילחם במקלטי המס של אותם מליונרים (רובם משלמים פחות מס משכיר ממוצע) ולפקח על נסיונות התרמית(שלצערנו גם זה חלק לא ממקור ההון של רבים).
גרופי  |  04.02.10
לכל התגובות