אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טויוטה שוקלת לאסוף את דגמי הפריוס

טויוטה שוקלת לאסוף את דגמי הפריוס

על פי דיווחים בעיתונים היפניים, החברה צפויה לדווח בקרוב למשרד התחבורה היפני ולמשרד התחבורה האמריקאי על איסוף מחדש של 270 אלף מכוניות מדגם פריוס

05.02.2010, 08:45 | סוכנויות הידיעות
הנזק לדימוי של טויוטה גדל בכל יום שעובר, במיוחד כעת שיצרנית הרכב שוקלת לבצע איסוף בחזרה בארצות הברית וביפן של מכונית הפריוס ההיברידית – המכונית שמסמלת את המיומנויות הטכנולוגיות והשאיפות הירוקות של החברה.

על אף שהתקבלו מספר תלונות לגבי בעיות בבלמים בדגם האחרון של הפריוס בארצות הברית וביפן, סירבה החברה להגיב על האפשרות שתיאלץ להוסיף את המכונית החשמלית למיליוני המכונית שכבר נאספו מחדש. כמו כן טויוטה חוקרת בעיית בלמים אפשרית בדגם הלקסוס ההיברידי היוקרתי ודגם סאי, שגם הוא היברידי.

על פי דיווחים בעיתונים היפניים, החברה צפויה לדווח בקרוב למשרד התחבורה היפני ולמשרד התחבורה האמריקאי על איסוף מחדש של 270 אלף מכוניות מדגם פריוס. להערכת החברה מאז מאי נמכרו בארצות הברית בלבד 103 אלף מכוניות מדגם פריוס.

אולם בטויוטה מתעקשים שעל אף שהיא שוקלת איסוף מחדש, עוד לא התקבלה החלטה בנושא. "עוד לא הוחלט דבר לגבי איסוף מחדש", אמר דובר החברה.

התלונות לגבי הבעיות בפריוס מתייחסות לכך שהבלם אינו מגיב באופן מיידי כאשר הם לוחצים עליו. הבעיה נפתרה באמצעות שינוי בתוכנה של הפריוס שנמכרו ביפן ומחוצה לה מאז סוף ינואר אך לא עבור מכוניות שנמכרו לפני כן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות