אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איזי תפוחי הגיש מועמדות לדירקטור בבנק לאומי צילום: גיא אסיאג

איזי תפוחי הגיש מועמדות לדירקטור בבנק לאומי

גם יו"ר בזק ואפריקה ישראל לשעבר הגיש מועמדות מתוקף היותו בעל מניות של לאומי בהתאם לסעיף 87 בתקנון הבנק

08.02.2010, 15:13 | תומר זלצר

איזי תפוחי מצטרף למירוץ לתפקיד דירקטור בבנק לאומי. היום (ב') הגיש תפוחי את טפסי המועמדות שלו – זאת בהתאם לסעיף 87 בתקנון בנק לאומי שמאפשר לבעל מניות להציע מועמד לתפקיד דירקטור.

תפוחי גם ניסה להתמודד דרך ועדת המניות, אך זו בחרה חמישה מועמדים אחרים לתפקיד דירקטורים בבנק: גליה מאור וארבעה הדירקטורים שחוזה העסקתם מסתיים השנה - משה וידמן, יעקב גולדמן, נורית סגל ומשה דברת.

פרט לתפוחי, מתמודדים ארבעה מועמדים נוספים ב"מסלול הפרטי": נגיד בנק ישראל לשעבר ד"ר דוד קליין, מועמדו של בעל המניות שלמה אליהו; עמוס ספיר, לשעבר יו"ר חברת הדירוג מעלות; רוברט צנטלר, לשעבר סגן המפקח על הבנקים בבנק ישראל; ומאור, שפרט להתמודדותה כמועמדת של ועדת המניות הגישה גם מועמדות מתוקף היותה בעלת מניות. 

תפוחי (64, נשוי ואב לארבעה) הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים מאוניברסיטת מלבורן ומוסמך לראיית חשבון מאוניברסיטת RMIT. הוא כיהן בעבר כיו"ר דירקטוריון אפריקה ישראל ובזק ושימש כדירקטור בחברות ציבוריות רבות. הוא החל את הקריירה המקצועית שלו באוסטרליה, שם כיהן כרואה חשבון בהנהלה הראשית של "פיליפס אוסטרליה" ובהמשך כחשב "פיליפס אוסטרליה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות