אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": אביגדור יצחקי מצטרף לחברת הלובינג גורן-עמיר צילום: אלכס קולומויסקי

בלעדי ל"כלכליסט": אביגדור יצחקי מצטרף לחברת הלובינג גורן-עמיר

מנכ"ל משרד ראש הממשלה ויו"ר הקואליציה מטעם סיעת קדימה לשעבר: "אחרי הרבה לחצים הסכמתי לעשות את זה"

11.02.2010, 06:58 | הדס שפר

מנכ"ל משרד ראש הממשלה ויו"ר הקואליציה מטעם סיעת קדימה לשעבר, אביגדור יצחקי, מצטרף לחברת הייעוץ והלובינג גורן־עמיר, כך נודע ל"כלכליסט".

עדיין לא ברור איזה תפקיד יאייש בחברה של עליזה גורן ותומר עמיר - הוא יוגדר כחלק מהצוות הניהולי של החברה ואולי אף כמנכ"ל. "אחרי הרבה לחצים הסכמתי לעשות את זה", אמר יצחקי ל"כלכליסט". את הקשר עם החברה הוא זוקף לתפקידיו במשרד ראש הממשלה ובכנסת. "מתוקף התפקידים הכרתי אותם ונוצרה חברות עם תומר עמיר".

במשך השנים ומתוקף תפקידיו הקודמים יצר יצחקי קשרים ענפים ברמה האישית עם גורמים ממשלתיים, פוליטיים ופרטיים, שאמורים לסייע לו בתפקידו החדש. "אני לא חושב שיש פה בעיה. כשאני אפנה לח"כ אני לא אבקש שום דבר בשם החברות בינינו, אלא לפי העניין", הוא אומר. לדבריו, הוא לא שולל חזרה לכנסת. "מאוד נהניתי בכנסת. יכול להיות שאחזור לשם בעתיד. כרגע זה עוד מוקדם".

לפני כשנה הוגש נגד יצחקי כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז תל אביב מיסוי וכלכלה, בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, ושימוש במרמה, עורמה ותחבולה, במזיד ובכוונה לעזור לאחר להתחמק ממס. התיק עדיין מתנהל בבית משפט השלום בתל אביב. "אני לא חושב שזה משפיע, ואני משוכנע בצדקתי", הוא אומר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות