אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בחודש יוני: GAP תיפתח חנות באילת, הרביעית בארץ צילום: בלומברג

בחודש יוני: GAP תיפתח חנות באילת, הרביעית בארץ

החנות בקניון "מול הים" תשתרע על פני 650 מ"ר ותכלול את ארבע מחלקות ההלבשה של החברה - נשים, גברים, ילדים ותינוקות

11.02.2010, 13:42 | מיכל תוסייה כהן

GAP ממשיכה להתרחב ברחבי הארץ. החברה מדרימה עד אילת ופותחת סניף בקניון "מול הים". סניף זה יהיה הסניף הרביעי שהחברה תפתח בארץ.

הסניף הראשון של החברה נפתח במרכז ממילא בירושלים והסניף השני ייפתח עוד כשבוע בקניון עזריאלי בתל אביב. הסניף השלישי צפוי להיפתח לקראת סוף חודש מרץ בקניון ארנה בהרצליה.

החנות בקניון מול הים באילת תשתרע על 650 מ"ר ותפתח ביוני הקרוב. החנות תכלול את ארבע מחלקות ההלבשה של GAP ובכללן נשים, גברים, ילדים ותינוקות.

"אחד הקניונים המצליחים ביותר בארץ"

"מול הים" נחשב לאחד הקניונים המצליחים ביותר בארץ. הקניון נהנה מזרם קבוע של תיירים מישראל ומחו"ל אשר מגיעים לאילת לחופשה, שמנצלים את היותה של אילת עיר ללא מע"מ. ההצלחה של הקניון הובילה לכך שאין רשת בגדים גדולה בארץ, כולל קסטרו והוניגמן, שלא ניתן למצוא חנות שלה בקניון. רשתות הבגדים הבינלאומיות זארה ומנגו, נמצאות בקומת המרתף של הקניון וכעת הן יצטרכו להתחרות עם שחקנית בינלאומית נוספת.

התפשטות GAP ברחבי הארץ מצטרפת להשתלטות של רשתות האופנה מחו"ל על שוק הבגדים בארץ. ממצב בו בשנת 2009 נאלצנו להסתפק בזארה כדי לקבל ניחוחות של חו"ל, בשנת 2010 לא פחות מ-6 רשתות בגדים בינלאומיות נחשקות פותחות סניפים בארץ.

בראש הרשימה נמצאת ענקית האופנה השוודית H&M. הרשת שלה חיכו רבות מנשות ישראל שתעשה עלייה לארץ. כמו כן מצטרפות אליה רשתות הבגדים בננה ריפבליק, פרנץ' קונקשן, ברשקה ואולד נייבי. במקרה של רשת הבגדים, אולד נייבי, האלטרנטיבה הזולה של GAP, הכניסה לישראל היא הפעם הראשונה שהרשת יוצאת מבין גבולות ארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות