אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מועצת החלב שוקלת לבטל את החוזה עם מייקל לואיס צילום: יוסי צבקר

מועצת החלב שוקלת לבטל את החוזה עם מייקל לואיס

"הפורום לשיתוף בנטל" יוצא נגד ההתקשרות עם הפרזנטור: "בעוד שחבריו נלחמו במלחמת לבנון השנייה, לואיס נלחם מלחמת קודש במכוני כושר ופיתח את מראהו ואת הקריירה שלו"

11.02.2010, 16:23 | מיכל תוסייה כהן

מועצת החלב שוקלת לבטל את ההתקשרות עם הפרזנטור מייקל לואיס. זאת לאחר שה"פורום לשיתוף בנטל", תקף במכתב את המועצה על בחירתה, מאחר שהדוגמן לא שירת בצה"ל. מכתב התנגדות זה מצטרף למתנגדי ההשתמטות שיצאו במאבק נגד לואיס עקב זכייתו ב"רוקדים עם כוכבים". לטענת מתנגדי ההשתמטות, לואיס, שלא שירת בצבא בשל בעיה רפואית, הפגין יכולת גופנית גבוהה בתחרות הריקודים של רשת. יכולת אשר לטענתם מעידה על כך שלא הייתה סיבה ממשית לאי שירות במסגרת צבאית.

במכתב ששלח הפורום לשיתוף בנטל, והוביל את מועצת החלב לשקול בשנית את הקשר עם הפרזנטור, נכתב כי "בעוד שחבריו נלחמו במלחמת לבנון השנייה, לואיס נלחם מלחמת קודש במכוני כושר ופיתח את מראהו החיצוני ואת הקריירה שלו (ובעזרת סוללת יחצנים). בכך הוא מהווה דוגמא קיצונית לתרבות רייטינג שטוחה ולא לערכים שמקובלים בחברה הישראלית. מכאן שהערכים שמועצת החלב רוצה להנחיל הם חלולים ומסתכמים במראה חיצוני בלבד".

כמו כן טוענים במכתב "אין להסתתר מאחורי העובדה שמייקל לואיס קיבל שחרור מהצבא בשל בעיות בריאות (שחקן כדורסל מצטיין ורקדן רב פעלים???) אבל רבים וטובים ששוחררו מהצבא עשו שירות אזרחי/לאומי ולא הסתפקו רק בשירות למען הקריירה וחשבון הבנק. במידה ומועצת החלב לא תשהה את ההתקשרות עם לואיס - נשקול צעדנו".

לואיס מצטרף בכך לשורה ארוכה של כוכבים שזוכים לביקורת ציבורית קשה על כך שלא שירתו בצבא, אשר כוללת את הזמרים אביב גפן, עברי לידר והדוגמנית בר רפאלי. חלק מהם, כמו הזמרת מאיה בוסקילה ועידן יניב, נכנעו ללחץ החברתי והתגייסו לצבא לשירות של מספר חודשים בגיל מאוחר.

ממועצת החלב נמסר בתגובה "מייקל צפוי לחזור בימים הקרובים מחו"ל. כשיחזור נדון עמו בנושא".

מסוכנות לוק ביקשו שלא להגיב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

233 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

233.
לרועי מגיב 16
הענין הוא שאף אחד לא רוצה לשרת בצבא ומעטים הם אלו המפיקים מכך סיפוק. קשה למצוא סיפוק בלמסור 3 שנים, ואת שלושת השנים הנפלאות ביותר בחיים, תמורת שכר חודשי של מתנדב כמעט. אף אחד לא רוצה, אך רובנו מבינים את ההכרח. הבנת ההכרח שבכך היא מהות הביטוי "כור היתוך" המיוחס לצה"ל: בין אם אתה שמאלן, חרדי, קוסית, נכה או כל ענין אחר - כמעט כולנו משתדלים לתרום את חלקנו. זו גם הסיבה שלעולם לא ארכוש מוצרים המיוצגים על ידי בר רפאלי, למשל. אגב, שוחחתי על כך עם חברים, לא מעטים, ומתברר שרובנו הגדול באוכלוסיה, בניגוד למה שהטיוי והפרסומות מנסות לשדר, אכן חשים תחושה לא נוחה כשאנו נאלצים לקנות מוצר המיוצג על ידי דמות שכזו. מקווה שעזרתי להבין, ומאחל לך אחלה של יום, ידידי.
איש קשיש , גבעתיים  |  01.03.10
231.
לצערי כיום אין אפשרות לדעת האם לא התגייסו בתום לב או בתחבולות
ולכן אני מציע בצורה במאוד פשוטה... מי שלא עושה צבא לא צריך לזכות בתמיכה ציבורים בשום דרך שהיא... אני "בזבזתי" 3 שנים מהיים שלי בצבא, ועדיין עושה מילואים. מה שכואב לי הוא שאנשים כמוני לא רק שלא זוכים לסוג של "יתרון" בראיונות וכד'. אלא להיפך, לצערי לא פעם ולא פעמים המנהלים שלי אמרו לי בצורת צחוק "אולי תוותר" או "אולי אל תגיע..." ... לצערי המצב הוא שלאנשים לא אכפת מה קורה פה חוץ ממלחמות, וגם אז זה חצי הבנה... כלומר מבינים למה אתה הולך אבל הם לא רוצים להשתתף... זה עוד גורם נהדר למוטיבציה, ולכן אני כלכך שמח שמשרד הבטחון מתחיל לתת הטבות לאנשי מילואים. אם היה ארגון מסודר של כל האמנים והפרזנטורים שלא עשו צבא ומה הם מציגים, אני הייתי בכיף מחרים את כל אלו (במקרה של מועצת החלב אנו דיי דחוקים לקיר, אבל בהחלט אפשר לקנות את המוצרים הזולים יותר כגון חלב בשקית ולא בקרטון). אם מישהו ירים את הכפפה ויפתח כזה אתר שמרכז את כל אלו או איזה ניוז לטר, אני אשמח להרשם ולדעת על כל אלו שצריך להחרים...
עידו , רעננה  |  14.02.10
לכל התגובות