אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: מייקל לואיס לא ישמש כפרזנטור של מועצת החלב צילום: יוסי צבקר

פרסום ראשון: מייקל לואיס לא ישמש כפרזנטור של מועצת החלב

מועצת החלב נענתה ללחץ שהופעל עליה בשבוע האחרון במטרה להפסיק את ההתקשרות עם לואיס, מאחר ולא שירת בצה"ל. את מקומו של לואיס תתפוס השחקנית דנה פרידר

14.02.2010, 17:29 | מיכל תוסייה כהן

מועצת החלב החליטה להפסיק את ההתקשרות עם הפרזנטור החדש שלה מייקל לואיס. זאת לאחר שעל המועצה הופעל בשבוע האחרון לחץ ציבורי כבד להפסיק את ההתקשרות עם הדוגמן המצליח מכיוון שהוא לא שירת בצבא.

ההחלטה התקבלה בפגישה מיוחדת שנערכה הבוקר (א') בין נציגי מועצת החלב לבין נציגי סוכנות לוק המייצגים את לואיס. בסוכנות לוק גם כן ביקשו להפסיק את ההתקשרות עם המועצה לאור הפרסום השלילי שנוצר בעקבותיה. את מקומו של לואיס תתפוס השחקנית ודוגמנית דנה פרידר.

בחירתו של לואיס לפרזנטור מועצת החלב יצרה סערה תקשורתית גבוהה ומחאה ציבורית. זאת לאחר שה"פורום לשיתוף בנטל", תקף במכתב את המועצה על בחירתה, מאחר והדוגמן לא שירת בצה"ל. מכתב התנגדות זה מצטרף למתנגדי ההשתמטות שיצאו במאבק נגד לואיס עקב זכייתו ב"רוקדים עם כוכבים". לטענת מתנגדי ההשתמטות, לואיס, שלא שירת בצבא בשל בעיה רפואית, הפגין יכולת גופנית גבוהה בתחרות הריקודים של רשת, יכולת אשר לטענתם מעידה על כך שלא היתה סיבה ממשית לאי שירות במסגרת צבאית.

במכתב ששלח הפורום לשיתוף בנטל, והוביל את מועצת החלב לשקול בשנית את הקשר עם הפרזנטור, נכתב כי "בעוד שחבריו נלחמו במלחמת לבנון השנייה, לואיס נלחם מלחמת קודש במכוני כושר ופיתח את מראהו החיצוני ואת הקריירה שלו (ובעזרת סוללת יחצנים). בכך הוא מהווה דוגמא קיצונית לתרבות רייטינג שטוחה ולא לערכים שמקובלים בחברה הישראלית. מכאן שהערכים שמועצת החלב רוצה להנחיל הם חלולים ומסתכמים במראה חיצוני בלבד".

כמו כן טוענים במכתב כי "אין להסתתר מאחורי העובדה שמייקל לואיס קיבל שחרור מהצבא בשל בעיות בריאות (שחקן כדורסל מצטיין ורקדן רב פעלים???) - רבים וטובים ששוחררו מהצבא עשו שירות אזרחי/לאומי ולא הסתפקו רק בשירות למען הקריירה וחשבון הבנק. במידה ומועצת החלב לא תשהה את ההתקשרות עם לואיס - נשקול צעדנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות