אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תערוכות חדשות: נהנתנות מול התנזרות

תערוכות חדשות: נהנתנות מול התנזרות

בבית פנורמה יוצגו מצבים שיש ביניהם סתירה, ובמוזיאון ינקו דאדא תתגבש תערוכה בתוך 45 דקות

17.02.2010, 11:20 | דנה גילרמן

שלוש תערוכות ייפתחו בשבת במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד. טמיר ליכטנברג, זוכה פרס עודד מסר לאמן צעיר ל־2009, מציג תערוכה יוצאת דופן. התערוכה תתגבש בזמן אמת במהלך 45 דקות, על ידי דמויות שקשורות לאמן. אלו, שישמשו מעין "נבחרת פעולה", יציגו יצירות, קטעי אימפרוביזציה שיבצעו חברי להקת הרוק הירושלמית "אשכרה מתים", רישומים של תלמידיו ממכון אבני ותצלומי וידיאו וסטילס המתעדים את האירוע.

“התערוכה היא מעין הצעה לבחון גבולות, מוסכמות והגדרות של כללי המשחק של שדה האמנות והאמנות עצמה", נכתב בדף התערוכה. כמו כן ייפתחו התערוכה "סטוקטה־מורפוזה" של אוהד מילשטיין, שמציג שתי עבודות וידיאו, והתערוכה "נקודת אחיזה" של אלינה רום־כהן.

מתוך "רחוקרוב" של אסף רומאנו מתוך "רחוקרוב" של אסף רומאנו מתוך "רחוקרוב" של אסף רומאנו

הערב תיפתח בבית פנורמה, בסטודיו של שף ארז שטרן (יחידה 632, קומה 6), תערוכה קבוצתית שחונכת סדרה של תערוכות במקום. התערוכה תעסוק בשני מצבים שלכאורה יש סתירה ביניהם: הנהנתנות, תענוגות החיים, לצד ההתנזרות, המניעה וההדחקה. בין האמנים המשתתפים: יובל שלגי, הדס רשף, רועי חפץ, נעמי מנדל ויורם בלומנקרנץ.

בגלריה ע"ש מורל דרפלר בבית הספר מוסררה בירושלים (הע"ח 9) תיפתח ביום שני התערוכה "רחוקרוב" של אסף רומאנו, ובה ציורים ורישומים שנעשו בתקופה האחרונה. רומאנו מפגיש בין שני ז'אנרים שונים של ציור - המופשט והריאליסטי - ובכל ציוריו יש זיקה וקשר לעשייה הצילומית, שבה הרבה לפעול בעבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות