אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
י.ח. דימרי במו"מ לרכישת מבנים לשימור בנחלת בנימין בת"א ב-37 מיליון דולר צילום: צביקה טישלר

י.ח. דימרי במו"מ לרכישת מבנים לשימור בנחלת בנימין בת"א ב-37 מיליון דולר

מדובר במתחם הכולל 7 מבנים לשימור, ביניהם "בית העמודים" ברחוב רמב"ם וכן 4 מתחמים נוספים לשימור, שניים מהם ברחוב הרמב"ם, ברחוב התבור וברחוב נחלת בנימין

16.02.2010, 20:05 | דותן לוי

חברת ברגרואין שבשליטת המיליארדר האמריקני ניקולס ברגרואין וקבוצת חג'ג מנהלות בימים אלה מו"מ למכירת מבנים לשימור בנחלת בנימין בת"א לחברת י.ח.דימרי תמורת 37 מיליון דולר.

מדובר במתחם הכולל 7 מבנים לשימור בשטח כולל של כ-7,000 מ"ר כשבין המבנים נמצא "בית העמודים" המשתרע על 2.5 דונם ברחוב רמב"ם וכן 4 מתחמים נוספים לשימור, שניים מהם ברחוב הרמב"ם, ברחוב התבור וברחוב נחלת בנימין. המתחם נרכש בשנת 2007 על ידי ברגרואין ב-32 מיליון דולר מידי חברת פברטון ויזמית הנדל"ן רות שפייזר.

באפריל 2009 רכשו האחים יצחק ועדו חג'ג', יחד עם האחים כהן, ממייסדי חברת יד פז, שהתמזגה עם פקר פלדה, מחצית ממניות חברת ברגרואין רזידנטיאל המחזיקה בבעלות במתחם. הרכישה בוצעה בתמורה להזרמה של 60 מיליון שקל לחברה.

במידה והעסקה תאושר יהיה זה הפרויקט הראשון של דימרי בת"א. החברה, שהחלה את פעילותה בעיקר בדרום הארץ, חדרה בשנים האחרונות לערים נוספות כמו מודיעין, נתניה ובת ים אך עד כה לא בנתה בת"א.

מחברת ברגרואין אישרו את קיום המו"מ. בחברת דימרי סירבו להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות