אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר רכישת סינרג'י: גילון תגייס 70 עובדים

לאחר רכישת סינרג'י: גילון תגייס 70 עובדים

העובדים החדשים יצטרפו ל-300 עובדי קבוצת הבינה העסקית, שרכשה לאחרונה את סינרג'י ואמפליו; בשלוש השנים האחרונות שילשה גילון את מספר עובדיה

17.02.2010, 10:55 | אסף גלעד

אחרי רכישת סינרג'י תמורת 12 מיליון שקל בתחילת השנה, מודיעה היום (ד') קבוצת הבינה העסקית גילון על גיוס 70 עובדים שיתווספו ל-300 המועסקים בה כיום.

למרות הגיוס הגדול, העבודה בגילון לא מתאימה לכל אחד ונדרשים לה התמחויות ספציפיות במיוחד. בגילון מחפשים בעלי התמחות בבינה-עסקית בחברות פיננסיות, בכלל זה מנהלי פרויקטים, ראשי צוותים, מנתחי מערכות ומפתחי תוכנה בתחום.

גילון רכשה באחרונה גם את חברת אמפליו המתמחה בשרותי בינה עסקית בסביבת SAP, וכם כמה חברות קטנות בתחום מערכות המידע בטורקיה. בסך הכל רכשה גילון בשלוש השנים האחרונות שש חברות.

גל רימון, מנכ"ל גילון ישראל, מסביר את גל הרכישות והגיוסים כחלק מהאסטרטגיה לרכישת מרכיבים משלימים לפעילות הליבה של החברה. בשלוש השנים הוכפלה פי שלושה מצבת כוח האדם של גילון, בעקבות גידול טבעי לצד רכישות החברות בישראל ובטורקיה.

גילון נמצאת בבעלותה של קרן די-פרטנרס מקבוצת ויולה (מייסודה של משפחת דוברת), וכן בבעלותו של מנכ"ל החברה גיא גרינברג. עוד מחזיק במניות גילון דודי סוסנה, מנכ"ל אקטימייז, שביצעה בעבר אקזיט מוצלח עבור ויולה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות