אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השר יולי אדלשטיין החזיר את תיק רשות השידור צילום: מיכאל קרמר

השר יולי אדלשטיין החזיר את תיק רשות השידור

למרות מאמצי אדלשטיין בנושא הרשות, לא נמצא פתרון למשבר העמוק העמוק שהיא שרויה בו. לשכת נתניהו: "רה"מ יקבע בהמשך את המתכונת החדשה שבה תטופל רשות השידור"

18.02.2010, 16:58 | תומר אביטל

השר הממונה על רשות השידור יולי אדלשטיין (ליכוד) החזיר את תיק רשות השידור. יצוין, כי למרות מאמצי אדלשטיין בנושא הרשות, לא נמצא פתרון למשבר העמוק העמוק שהיא שרויה בו.

מלשכתו של ראש מערך ההסברה הלאומי, ניר חפץ, נמסר, כי "ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש משר ההסברה והתפוצות, יולי אדלשטיין, הממונה על רשות השידור, להתגייס למאמץ המדיני-הסברתי בנושאי הסנקציות נגד איראן והמאבק בדו"ח גולדסטון ולקחת על עצמו את המשימה החשובה להציג את עמדות ישראל ברחבי העולם. השר אדלשטיין נענה בחיוב להצעה, וביקש לשחרר אותו מהאחריות על רשות השידור בשל הזמן הרב שדרוש כדי לבצע כל אחת ממשימות אלה. ראש הממשלה יקבע בהמשך את המתכונת החדשה שבה תטופל רשות השידור".

נוכח התפטרותו של השר החליט יו"ר הוועדה לביקורת המדינה יואל חסון (קדימה) לכנס את הוועדה כבר ביום שני הקרוב לדיון דחוף בנושא. לדבריו "התפטרותו של השר אדלשטיין ברגע קריטי כזה לשידור הציבורי עליו הופקד - מהווה צעד פחדני של ברחיה המעורר תמיהה ודאגה. הפרסומים האחרונים בדבר אינטרסים זרים לצד התנהלות בעייתית מחייבים דיון דחוף בסוגייה זו".

 

בתגובה אומר מנכ"ל רשות השידור, מוטי שקלאר: "אני מאוד מצטער על בקשת השר לפרוש מתפקידו , תמיכתו ברפורמה והגיבוי שנתן לצעדי החירום היוו רוח גבית משמעותית בהתקדמות הרפורמה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
דרך יפה לנטוש את שדה הקרב בשיא המשבר:
להמציא משימות לאומיות סתמיות. הרי אם השר אדלשטיין היה פותר את הבעיות הוא היה קושר לעצמו זרים מפה עד להודעה חדשה ודואג למינויים מפה עד להודעה חדשה. לא הולך - לא נורא - נמציא משהו חדש. הרדידות השלטונית של ממשל ביביהו שוברת שיאים מיום ליום
מוריס וענונו  |  21.02.10
2.
כשהשרים נדרשים גם לעבוד בתחום "התיק" שלהם מיד מחזירים אותו ולא רוצים בו.
כל מה שהם יודעים זה למנות מינויים פסולים וכיבודים. ברגע שגם נדרשת עבודה ממשית והתיק הופך למשהו שצריך בו לייעל ולסדר הם מיד מתחרים ביניהם מי לא יקח אותו. בושה של שרים ובושה של חברי כנסת. כנסת מלאה באנשי תקשורת ככה זה גם נראה מפטפטים עצמם לדעת.
נמאסתם  |  19.02.10
לכל התגובות