אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טייגר וודס: "הייתי טיפש, מתכנן לחזור לשחק" צילום: איי פי

טייגר וודס: "הייתי טיפש, מתכנן לחזור לשחק"

שחקן הגולף האמריקאי דיבר לראשונה מאז חשיפת הרומנים שלו ואמר: "הבאתי את הבושה הזו על עצמי, אני צריך עזרה. לא ברור מתי זה יקרה, אבל אני מתכנן לשוב לשחק"

19.02.2010, 19:08 | סוכנויות הידיעות

שחקן הגולף האמריקאי דיבר לראשונה מאז חשיפת הרומנים שלו ואמר: "הבאתי את הבושה הזו על עצמי, אני צריך עזרה. לא ברור מתי זה יקרה, אבל אני מתכנן לשוב לשחק"

ודשיים וחצי אחרי שנחשפו פרשיות האהבים בהם היה מעורב, טייגר וודס קיים הערב (ו') מסיבת עיתונאים, בה התייחס לראשונה לכל השמועות סביב אורח החיים שניהל. שחקן הגולף האמריקאי התייצב בפני המצלמות בעיניים דומעות, אך נאלץ לשאת את הדברים ללא תמיכת אישתו אלין נורדגרן, שנעדרה מהאירוע.

 

"אני רוצה להגיד בכנות - אני ממש מצטער על ההתנהגות חסרת האחריות והאנוכית שלי", פתח וודס את דבריו: "אני מודע לכאב שההתנהגות שלי גרמה לכולם ולאכזבה הגדולה. אני אעבוד על שיקום היחסים שלי עם אישתי בתקופה הקרובה. זה לא יתבצע במילים, אלא במעשים".

"גרמתי לכולם לתהות מי אני, אני מובך מכך שהגעתי למצב כזה", המשיך שחקן הגולף ועבר להתייחס לאירוע בו נפצע קלות בתאונת דרכים: "חשוב לי להבהיר - אלין לעולם לא היכתה אותי, לעולם לא היו תקריות אלימות ביננו. הייתי לא אמין, היו לי רומנים, בגדתי. אני האדם היחיד שצריך להאשים. חשבתי רק על עצמי ולא חשבתי על התוצאות לדברים שעשיתי".

"הייתי טיפש, בגלל המעמד שלי היה לי קל להשיג דברים שרציתי", הודה וודס, "הבאתי את הבושה הזו על עצמי, פגעתי בכל מי שקרוב אליי ובכל מי שמעריץ אותי. היה לי הרבה זמן לחשוב על מה שעשיתי. עכשיו זה תלוי בי לשקם את מעמדי ולעולם לא לחזור על אותן הטעויות. לא חשוב מה שאתה משיג בחיים, אלא על הדברים שאתה מתגבר עליהם".

"על אף שקשה להודות בכך, אני צריך עזרה", המשיך וודס, "טיפלתי בבעיה שלי בתקופה האחרונה, אבל אני יודע שיש לי עוד דרך ארוכה. זיכרו שהבעיות בנישואין שלי הם ביני ובין אישתי. למרות הנזק שעשיתי, אני חושב שראוי לשמור את משפחתי הרחק מאור הזרקורים, אני עשיתי את הטעויות, לא הם. אני חייב להם להפוך להיות אדם טוב יותר".

לסיום התייחס וודס לעתידו: "אני מתכנן לשוב לשחק יום אחד, רק לא ברור מתי היום הזה יגיע. כשהוא יגיע, אני אהיה חייב לכבד את המשחק הרבה יותר. אני רוצה להודות למשפחתי על התמיכה, כמו גם לשחקני הגולף על הסבלנות וההבנה. אני רוצה לבקש את עזרתכם - שתמצאו מקום בלב להאמין בי שוב באחד הימים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות