אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק ופייפאל הכריזו על שותפות אסטרטגית צילום: בלומברג

פייסבוק ופייפאל הכריזו על שותפות אסטרטגית

במסגרת השותפות ניתן יהיה לרכוש בפייסבוק טובין וירטואליים וקרדיטים לחנות המתנות שלה באמצעות שירותי הסליקה של פייפאל

21.02.2010, 11:16 | יוסי גורביץ
הרשת החברתית הגדולה בעולם, פייסבוק, הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת הסליקה המקוונת המובילה, פייפאל. העסקה, שהוגדרה על ידי שני הצדדים כ"אסטרטגית", תכנס לתוקפה תוך זמן קצר.

משתמשי פייסבוק יוכלו, לכשתיושם העסקה, לרכוש טובין וירטואליים - הנפוצים במשחקי פייסבוק - באמצעות חשבון הפייפאל שלהם, כמו גם לרכוש מתנות לידידיהם בחנות המתנות של הרשת החברתית. ניתן יהיה לרכוש את הכסף הווירטואלי של פייסבוק, קרדיטים, באמצעות שירות הסליקה הווירטואלי. היוזמה לא מוגבלת למשתמשים פרטיים: מפרסמים יוכלו לשלם עבור פרסומות בפייסבוק באמצעות פייפאל.

פייפאל - חברת בת של חברת הסחר המקוון איביי - פועלת ב-190 שווקים, מאפשרת המרה של יותר מ-20 מטבעות ומשמשת גם אנשים ללא כרטיסי אשראי. היכולת הזו צפויה להיות שימושית לבעלי עסקים קטנים הרוצים לפרסם מודעות בפייסבוק; נציגיה מסרו בהודעה רשמית שהיכולת לפעול בכל רחבי העולם באמצעות פייפאל היתה שיקול מרכזי.

העסקה בין שני הצדדים, מדווח אתר Cnet, באה לאחר שבשנה האחרונה נפוצו שמועות כי פייסבוק צפויה להשיק שירות מתחרה משלה, מעין "ארנק אלקטרוני". נמסר שאף שהמיזם של פייסבוק הוצג למשקיעים, הוא לא הגיע לשלב ביצוע.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות