אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מרכז G סינימה סיטי בראשל"צ יניב לגזית גלוב הכנסות שנתיות של 35 מיליון שקל"

"מרכז G סינימה סיטי בראשל"צ יניב לגזית גלוב הכנסות שנתיות של 35 מיליון שקל"

כך אמר רונן אשכנזי, מנכ"ל גזית גלוב ישראל. המרכז, שבהקמתו הושקעו 350 מיליון שקל, ייפתח בעוד כחודש. יהיו בו 27,000 מ"ר של שטחי מסחר ו-26 בתי קולנוע עם 4,000 מקומות ישיבה

21.02.2010, 13:50 | מאיה זיסר

"למרכז G סינמה סיטי בראשון לציון יגיעו כ-3.5 מיליון מבקרים בשנה, ואני צופה כי ההכנסות מבחינת דמי שכירות וניהול יעמדו על 35 מיליון שקל בשנה". כך אמר רונן אשכנזי, מנכ"ל גזית גלובישראל, שחשפה היום (א') את מרכז G סינמה סיטי שבראשון לציון שהוקם בהשקעה של כ-350 מיליון שקל. 250 מיליון שקל הושקעו על ידי גזית ישראל ו-100 מיליון שקל על ידי חברת ניאו לניאו סינמה.

המרכז ייפתח בעוד כחודש, כך שהחברה תהנה מתקופת פסח שבה המוני ישראל יוצאים לבלות. המתחם יהיה פתוח 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

במרכז 27,000 מ"ר שטחי מסחר, הכוללים מתחם בתי קולנוע וקומת מסחר. בתי הקולנוע מרוכזים בקומה העליונה, בשטח של כ- 12,000 מ"ר ו-26 אולמות קולנוע עם 4,000 מקומות ישיבה.

לדברי אשכנזי, אין בכוונת גזית גלוב לגבות את פתיחת הפרויקט בקמפיין ובפעילות שיווקית נרחבת. לדבריו, "הפרויקט לא זקוק לשיווק, אלא להפך. אנחנו מקווים שיאפשרו לנו 'פתיחה רכה' אך לצערי לא תהיה לנו הפריבילגיה לכך". אשכנזי הסביר זאת מאחר "שאין באזור זה מתחמי בילוי - יש כאן ואקום, ולכן קיימת ציפייה גבוהה בקרב האוכלוסייה בסביבת המתחם לפתיחה כך שלדעתי לא יהיה לנו את הזמן להתרגל וללמוד את אופן העבודה במקום".

אשכנזי אמר עוד, כי "המתחם ישנה את צורת הבילוי בסביבה. יהיו כאן למשל מסעדות שלא קיימות באזור". לגבי בתי הקולנוע אמר אשכנזי: "לאחר שהכרזנו על הכוונה להקים את המתחם, הרבה מתחמי קולנוע נסגרו ואפשר לומר כי המתחם יחזיר את כמות המסכים ובעצם הם רק עברו למקום מרוכז יותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות