אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מינויים בבתי ההשקעות: קובי נבון מונה לסגן יו"ר קמליה שוקי הון צילום: אוראל כהן

מינויים בבתי ההשקעות: קובי נבון מונה לסגן יו"ר קמליה שוקי הון

נבון שכיהן כמנכ"ל כלל פיננסים אמר כי הוא "מתכנן להפוך את את קמליה לגורם מפתח בשוק ההון". ד"ר יוסי מעלם מונה לכלכלן ראשי באנליסט

22.02.2010, 17:03 | גולן חזני והדר רז
קובי נבון, לשעבר מנכ"ל כלל פיננסים, מונה לסגן יו"ר בחברת קמליה שוקי הון ויהיה מופקד על ניהול עסקי החברה. נבון משמש גם כיו"ר חברת אלומות המחזיקה בבית ההשקעות ספרינט.

נבון פעיל בשוק ההון כבר 16 שנים ובין תפקידיו הקודמים כיהן נבון כמנכ"ל כלל פיננסים. קמליה שוקי הון הינה חברת ברוקרים עצמאית בעלת שלוחות בתל אביב, לונדון וג'נבה. קמליה מהווה את זרוע הביצוע של בנק קרדיט אגריקול שברה, שהינו אחד הבנקים הגדולים והחשובים באירופה.

נבון אמר היום כי: "אני שמח שנפלה בחלקי ההזדמנות להגיע לחברה מעניינת, צעירה ודינמית מאוד שמהווה את זרוע הביצוע של אחד הבנקים הבין לאומיים החזקים והיציבים בעולם. קמליה שוקי הון הינה הפלאטפורמה הישראלית שתספק מחקר בינ"ל מתקדם, ביצוע ברמה הגבוהה ביותר ושרות לא מתפשר לגופים אלו בכל העולם כולל אירופה המזרח וכמובן אמריקה. הקשר שלנו עם בנק קרדיט אגריקול פותח אלטרנטיבות השקעה מגוונות לכל גופי ההשקעה הגדולים בארץ, בכל הבורסות בעולם. אני מתכנן להפוך את קמליה שוקי הון לגורם מפתח בשוק המסחר בארץ".

 

בתוך כך, ד"ר יוסי מעלם מונה לכלכלן מאקרו ראשי בבית ההשקעות אנליסט. מעלם, המחזיק בתואר ד"ר לכלכלה מאוניברסיטת פרינסטון, שימש בשנים האחרונות כיועץ כלכלי לגופים פיננסיים והוא מרצה בקורסי כלכלה ומינהל עסקים באקדמיה. במסגרת תפקידו ככלכלן המאקרו הראשי של אנליסט יהיה מעלם אחראי על ביצוע ניתוחי מאקרו וייעוץ בנושאים אלו בפני ועדות ההשקעה של אנליסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות