אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קונטיננטל מפטרת 600 עובדים צילום: בלומברג

קונטיננטל מפטרת 600 עובדים

חברת התעופה הרביעית בגודלה בארה"ב מחסלת 23% ממשרות ההזמנות הטלפוניות לאחר שהנוסעים הגדילו את הזמנת הטיסות באינטרנט

22.02.2010, 22:51 | סוכנויות הידיעות

קונטיננטל איירליינס דיווחה היום על כוונתה לחסל עוד 600 משרות מקבלי הזמנות - 23% מסך המועסקים בתפקיד זה, נוכח הגידול בנוסעים המזמינים את טיסותיהם לבד. הקיצוץ הינו השני בפחות משנה בחטיבה שמסייעת לנוסעי החברה לארגן טיסות בטלפון.

בחודש קונטינטל פיטרה 500 עובדים בחטיבה זו וסגרה את הקול סנטר בטמפה פלורידה. הפיטורים הנוכחיים יתבצעו ב-11 לאפריל. מדובר בחברה הרביעית בגודלה בארה"ב. את האשמה לפיטורים היא תולה בירידה של 15% במחזור השיחות בצל שיפור טכנולוגי שמגדיל את השימוש באינטרנט להזמנת טיסות.

"הלקוחות מעדיפים להזמין ולנהל את הטיסות שלהם בעצמם וזה הפחית את מספר השיחות למוקדי השירות שלנו", אמרה ג'ולי קינג, דוברת החברה שגובה 20 דולר עבור טיפול בהזמנה בטלפון.

המשרות ייגרעו ממצבת כוח האדם שביוסטון ובסולט לייק סיטי לצד 1,000 סוכנים העובדים מהבית. קרוב ל-250 מאלה שייאבדו את משרתם כבר נמצאים בחופשה ובחברה ייוותרו לאחר הקיצוץ 2,000 עובדים. ענף התעופה עובר טלטלה בימים האחרונים.

בבריטיש איירווייז החליטו עובדי פנים המטוסים להשבית את החברה ותאריך לתחילת המהלך עדיין לא נקבע. בלופטהנזה כבר מתקיימת שביתה שביטלה 800 טיסות ובצרפת שובתים עובדי פיקוח התעופה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
אבי תוכיח לנו שאתה עדיין מנהל גדול עם אישיות
פרידמן יקר בתור אחד שגדל על תורתך ונפרדו דרכיינו לפני יותר מ11 שנים רציתי לומר לך משהו שכדאי שתפנימו עובדי ההזמנות הינם המסורים ביותר בכל החברות מעצם היותם מחוברים פיזית מרגע הגיעם לעבודה ועד צאתם הבייתה מצד שני מי קוצר תהילה ונהנה ממנעמי החיים כאלה שיושבים על הקופה ולא עושים כמעט כלום ו ז ה א ת ה ל ב ט ח י ו ד ע !!!!! בתקופת דיזנהויז לא הייתה מרשה לעצמך להחזיק שניה מיותרת פרזיטים אז למה כ א ן כן?
רויטל  |  27.02.10
4.
ישר כח !
אפרופו הכותבת הקודמת שכתבה על הבטלה ששוררת כאן בCO ישראל כיוצאת ארץ אנגלוסקסית קראתי את הכתבה בJP של מארק מציון טורס בו שיבח את משה מקונטיננטל ( מי זה המשה הזה ) אני חושבת שאני יודעת מי הוא! אלה האנשים שעושים את העבודה האמיתית אבל לא זוכים לחשיפה בכלל או אפילו להערכה כל שהיא בחברות אחרות גאים באנשים מסוגו של ''משה'' אצל פרידמן מכים בראשם שחס ולילה לא יפורסם שמם ברבים כי ישנן מנהלות ''מדהימות'' שההצגה תגנב להם
דבי , דרום  |  23.02.10
3.
פרידמן קדימה תוכיח לכולם....
יאללה פרידמן היקר זו הזדמנות חייך להפטר מהעלוקות שלא עושות דבר ויושבות לך על התקציב ועושקות אותו יום יום בכסף הזה אתה חוסך ומשפר את השרות תראה שאתה לא איזה סתם רוח ותן קרדיט קצת לעובדי השטח הנאמנים שלך שלא זוכים לכלום תראה שאתה גם מנהל אנושי ולא..........
קרן , מרכז  |  23.02.10