אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוהדי מנצ'סטר יונייטד מתבקשים להחרים את הקבוצה צילום: רויטרס

אוהדי מנצ'סטר יונייטד מתבקשים להחרים את הקבוצה

קית' האריס, הבנקאי שמנהל את קבוצת האוהדים שמעוניינת לרכוש את מנצ'סטר יונייטד, אמר כי אוהדי הקבוצה צריכים להפסיק להגיע למשחקים ולרכוש מרצ'נדייס כדי "לפגוע בכיס של הגלייזרים"

23.02.2010, 15:36 | סוכנויות הידיעות

קית' האריס, הבנקאי שמנהל את קבוצת האוהדים שמעוניינת לרכוש את מנצ'סטר יונייטד, אמר כי אוהדי הקבוצה צריכים להתחיל להחרים את אלופת אנגליה כדי לקדם את מכירתה.

האריס אמר כי משפחת גלייזר, הבעלים, לא מוכנה למכור את המועדון בינתיים, ורק חרם אוהדים, שיכלול אי רכישת מנויים ומרצ'נדייז, יזיז אותם מהעמדה הזו.

"להגיע באיחור של 10 דקות ודברים כאלה לא עוזר", אמר האריס ל"דיילי מייל. "הפגנת הירוק זהב היא פנטסטית, מסר סימבולי ומשמעותי לבעלים. כמו המטפחות הלבנות בספרד. אבל היא לא תגרום לגלייזרים למכור לנו את המועדון".

"עם זאת", הוסיף האריס. "אם מספיק אנשים, ואני מדבר על אלפים, יפסיקו להגיע למשחק ולא יחדשו את המנויים שלהם, אז זה יעשה משהו. האוהדים חייבים לפוגע בכיסים של הגלייזרים".

האריס מציין שהאוהדים יצטרכו להיות "מוכנים לספוג את הכאב" הכרוך בלא לצפות בקבוצה, בשביל הטווח הארוך.

"אוהדים חייבים להגיד 'אנחנו לא נבוא, אנחנו לא נרכוש תוכניות משחק ומרצ'נדייז'" אמר האריס והוסיף: "זה משהו שחייב לקרות. הגלייזרים הם בעלי עור פיל ונראה שלא איכפת להם ממחאה. הם לא יהיו אטומים אבל כשתהיה ירידה מאסיבית בהכנסות".

האריס מאמין שהוא יכול לגייס 1 מיליארד ליש"ט כדי לרכוש את מנצ'סטר יונייטד. "לא הייתי מדבר על זה אם לא הייתי מלא בביטחון ביכולות שלנו לגייס מספיק כסף ולעשות את זה. להשיג כסף זה קל. אבל אי אפשר להגיש הצעה עד שהגלייזרים במקום שהם חייבים לשקול אותה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
ל2אחי אני מסכים איתך וחשבתי גם על אותו רעיון אפילו פיתחתי אותו.
בחירת נשיא בחירות כול שנתים דמי אוהד שנתים לאחר שיבחר נשיא הכול אפילו סכום שכול אוהד יסים כדי לקנות את הקבוצה אפילו פרלמנט קטן שיאשר או ידחה חוקים ראיונות סכום מסוים של רכש שמוקצב לכול עונה כול מה שנשיא אמור לעשות יעבור דרכו.בקיצור היתי די יצירתי וחשבתי די רחוק וחשבתי שאני היחידי שחושב ככה או לפחות האוהד הישראלי היחיד שחושב ככה עז אפשר בהחלט לומר שאני שמחתי ליקרוא את התגובה שלך.אבל לדעתי שם במנצסטר כבר חשבו על הרעיון הזה וכבר הספיקו לגיס את הסכום הזה.וזאת מכמה סיבות ראשית יש את הקבוצה שנקרת האבירים האדומים שאלה שזה 50 מליונרים אוהדי מנצסטר כמובן שרוצים לירכוש את המועדון.שנית יש את קרן האוהדים של מנצסטר שפועלת בשיתוף פעולה עם אותם מליונרים שהזכרתי גם ניכנסתי לאתר של אותה קרן אוהדים.בקיצור הבעיה הגדולה עכשו זהזה שהגליזרים לא מוכנים לימכור כי לפי מה שהבנתי יש למי ויש גם את הסכום הדרוש עכשו מה שדרוש זה חרם אוהדים לתקופה מסוימת כדי לישבור את הגליזרים.וזה בעצם מה שהאדון החביב מנסה לומר בכתבה לפי דעתי לפחות.אשמח עם תישלח לי תגובה על התגובה שלי כי אולי בכול זאת עדין אפשר להריץ את רעיון רכישת הקבוצה על ידי האוהדים
RED DEVIL , קריות  |  24.02.10