אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בברקליס חותכים את מחיר היעד למניית אורמת טכנולוגיות צילום: בועז אופנהיים

בברקליס חותכים את מחיר היעד למניית אורמת טכנולוגיות

מחיר היעד החדש: 29 דולר למניה בלבד. ביום שישי סיימה מניית החברה את המסחר בוול סטריט בצניחה של 6.7% למחיר של 28.9 דולר

28.02.2010, 12:22 | גיל קליאן

כלכלני ברקליס קפיטל לא רואים אפסייד למשקיעים במניית אורמת טכנולוגיות, החברה בת של אורמת. בברקליס מורידים את מחיר היעד למניית החברה ל-29 דולר בלבד. ביום שישי סיימה מניית החברה את המסחר בוול סטריט בצניחה של 6.7% למחיר של 28.9 דולר. המלצת הכלכלנים למניה נותרה על "תשואת שוק".

בנימוקים להורדת מחיר היעד מציינים בברקליס כי הם מודאגים מהאטה בקצב קבלת האישורים השונים לפרוייקטים של החברה, העוסקת בתחנות כוח גיאותרמיות. בברקליס מציינים במיוחד את המתקן של החברה בצפון בראולי, שלדברי הכלכלנים, החברה מתחילה כעת להכיר בהוצאות המימון והפחת הגבוהות של המתקן.

בברקליס מציינים כי הם אוהבים את המודל העיסקי של החברה, אך צריכים לראות התקדמויות משמעותיות יותר בפרוייקטים שלה על מנת להאמין בעליות קרובות במחיר המניה.

ביום רביעי האחרון פירסמה החברה את תוצאותיה הכספיות. החברה תיקנה את דוחותיה בעקבות דרישת ה-SEC, שלא הסכימה עם המדיניות החשבונאית של החברה. את שנת 2009 סיימה אורמת טכנולוגיות עם הכנסות של 415 מיליון דולר בהשוואה להכנסות של 344 מיליון דולר בשנת 2008. הרווח הנקי השנתי של החברה הסתכם ב-68.6 מיליון דולר (1.51 דולר למנייה), גידול של 58% ביחס לרווח הנקי בשנת 2008.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות