אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת אביב רכשה בניין הפניקס בת"א תמורת כ-16 מיליון דולר

קבוצת אביב רכשה בניין הפניקס בת"א תמורת כ-16 מיליון דולר

מתכוונת להקים במקום בניין מגורים שיכלול כ-86 דירות לופט לצעירים; המוכרים - בנייני העיר הלבנה, קבוצת N.R.VISION וקבוצת טרה

01.03.2010, 12:41 | דותן לוי

קבוצת אביב שבשליטת דורון אביב ודפנה הרלב חתמו היום (ב') על הסכם לרכישת בניין הפניקס, ברחוב הרכבת 12 פינת רחוב לבונטין 32-30 בתל אביב בתמורה ל-16 מיליון דולר.

הבניין נרכש מידי קבוצת משקיעים שכללה את חברת בנייני העיר הלבנה, N.R.VISION שבבעלות ח"כ לשעבר רומן ברונפמן, מגשימים פרויקטים וקבוצה טרה. המשקיעים רכשו את הבניין לפני כשנה יחד עם שני מבנים נוספים ברחוב מקווה ישראל 17 ו-19 שנותרו בבעלותם בתמורה ל-17.4 מיליון דולר.

את הבניין המשתרע על שטח של 2.5 דונם מאכלסת כיום חברת הפניקס שצפויה לפנות אותו בעוד כשנה. לאחר הפינוי, בכוונת קבוצת אביב להרוס את המבנה הקיים ולבנות מתחם מגורים שייקרא 'לבונטין לופט 30' ויכלול כ-86 דירות ב-5 קומות מגורים, קומת פנטהאוזים, קומת קרקע מסחרית, ושלושה מרתפי חניה. המתחם יציע דירות בנות 3-2 חדרים ודירות גג ודופלקס בטווחי מחירים שיחלו ב-1.2 מיליון שקל. השטח המסחרי בפרויקט עומד על כ-900 מ"ר.

באוהאוס לצעירים

באביב מייעדים את הפרויקט לצעירים והוא צפוי להבנות בסגנון באוהאוס עם חזית מעוגלת המלווה את מתאר הרחוב ופטיו עם גינה במרכז המבנה אשר סביבו ייבנה הבניין. את הפרויקט יתכנן משרד האדריכלים בר אוריין.

דירות 3-2 חדרים, דירות גג ודופלקס החל מ-1.2 מיליון שקל דירות 3-2 חדרים, דירות גג ודופלקס החל מ-1.2 מיליון שקל דירות 3-2 חדרים, דירות גג ודופלקס החל מ-1.2 מיליון שקל

מתחם גן החשמל בתל אביב, אשר נחשב למרכז ההיסטורי הישן של העיר תל אביב, עובר הליך שינוי משמעותי בהיבט הנדל"ני - על חניון בית הדר הממוקם בסמוך לפרויקט מתוכנן פרויקט מגורים נוסף, בנין המכס הישן ותחנת המשטרה הממוקמת באזור מיועדים להליך שימור מחמיר ואף מתוכננת תחנת רכבת קלה ביהודה הלוי פינת אלנבי.

"יום חג לתל אביב"

לדברי דורון אביב, יו"ר קבוצת אביב: "מתחם החשמל מסתמן כפנינת נדל"ן בעיר תל אביב וכבר היום הוא מתפקד כ"וילג'" החדש של העיר. ניתן למצוא שם בתי קפה אופנתיים, בוטיקים ייחודיים של מעצבים צעירים, ואין לי ספק כי הפרויקט החדש שאנו מתכננים יציע חווית מגורים צעירה, תוססת ואופנתית לצעירי העיר. כבר בשלבי המשא ומתן על הקרקע, נרשמו אצלנו רוכשים פוטנציאלים שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט".

לדברי איציק בן שוהם, מנכ"ל בנייני העיר הלבנה, "זהו יום חג לעיר תל אביב שיזם כמו דורון אביב בונה באחת השכונות ההיסטוריות של העיר. בנייני העיר הלבנה הייתה אחת החברות הראשונות שזיהו את הפוטנציאל הרב של האזור ובכוונתנו להמשיך ולפעול בו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות