אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאומי פרטנרס תשקיע 8 מיליון שקל בעסקים קטנים במגזר המיעוטים צילום עמית שעל

לאומי פרטנרס תשקיע 8 מיליון שקל בעסקים קטנים במגזר המיעוטים

זרוע ההשקעות הריאליות של לאומי מצטרפת לקבוצת "אל באודר" בהובלת חמי פרס ורמי קאליש - שזכתה במכרז הממשלתי להקמת הקרן

01.03.2010, 13:51 | תומר זלצר

לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של קבוצת לאומי, מצטרפת לקבוצת "אל באודר" כמשקיעה מובילה בקרן השקעות במגזר המיעוטים ותשקיע בקרן כ-8 מיליון שקלים. קבוצת אל באודר בהובלתם של חמי פרס, רמי קאליש, ג'ימי לוי וחביב חאזן, זכתה במכרז של ממשלת ישראל להקמת קרן שמטרתה להשקיע בעסקים במגזר המיעוטים.

הצטרפות לאומי פרטנרס לקרן היא חלק מובנה במדיניות ההשקעות שלה, תוך מתן דגש על פיתוח עסקים במגזר המיעוטים הן באמצעות סניפי לאומי וסניפי Bank AI - בנק ערבי ישראלי, מקבוצת לאומי, שיש לו נוכחות בולטת בסניפי המגזר, והן בדרך של השקעה ישירה בעסקים ובחברות.

אבי זלדמן, מנכ"ל לאומי פרטנרס: "לאומי פרטנרס מאמינה בקיומן של הזדמנויות השקעה אטרקטיביות במגזר המיעוטים ומאמינה שהקרן החדשה תוכל למנף את השקעותיה לטובת השבחת העסקים במגזר. "עבורנו, כבית השקעות, ביחד עם ראייתנו האזרחית את צרכי המדינה, השקעה בקרן היא מחויבת ומתבקשת. אני משוכנע שנבחן בעתיד השקעות נוספות לטובת המיעוטים ומקווה שמשקיעים נוספים יצטרפו למשימה כלכלית לאומית זאת".

חברת לאומי פרטנרס, מקבוצת לאומי, מציעה סל פתרונות צמיחה חוץ בנקאיים, הכולל השקעות בפועל בחברות וכן שרותי בנקאות להשקעות. לאומי פרטנרס מנהלת נכסים בשווי של מיליארדי שקלים, הכוללים תיק השקעות בבעלותה ואת תיק ההשקעות הריאליות של קבוצת לאומי. החברה מתמקדת בהשקעות ובמתן פתרונות צמיחה פיננסיים לחברות ועסקים גדולים ובינוניים, באמצעות ארבעה תחומי פעילות עיקריים: השקעות ריאליות, מיזוגים ורכישות, חיתום ומחקר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות