אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש עיריית באר שבע לברקת: "הרמת ידיים - פרס לחוליגנים" צילום: מאיר אזולאי

ראש עיריית באר שבע לברקת: "הרמת ידיים - פרס לחוליגנים"

רוביק דנילוביץ' קורא לבעלים שהודיעה על פרישתה לחזור בה ומבהיר: "גם אם תחליט ללכת, העירייה לא תנהל קבוצת כדורגל. נעזור בהקמת מתקנים"

02.03.2010, 14:04 | ynet

היום שאחרי. יממה אחרי שאלונה ברקת הודיעה על פרישתה הצפויה בסיום העונה מתפקידה בהפועל באר שבע, ערך היום (ג') ראש העיר הדרומית, רוביק דנילוביץ', מסיבת עיתונאים שדנה בהתפתחויות האחרונות. מעבר לכך שדנילוביץ' קרא לברקת לחזור בה, ציין ראש העיר את העיוות התדמיתי ממנו סבלו תושבי עירו בימים האחרונים.

"אני רוצה לגנות בתוקף ולהוקיע כל סוג אלימות. אסור להסכים ולהשלים עם כל מיני חוליגנים", פתח דנילוביץ' את דבריו, "קורה שמאמנים לא מצליחים, אבל נושא האלימות צריך להיות מחוץ לתחום. אלונה ואלי ברקת באו ממקום של כוונות טובות, על מנת לתרום למועדון לא רק ספורטיבית, אלא גם חינוכית ותרבותית".

ראש העיר הוסיף: "יש לברקת תכניות חשובות לעתיד המועדון, לעתיד העיר ואפילו מבחינת אמירה גם לעתיד המדינה. אכבד כל החלטה של אלונה, אבל אסור להרים ידיים כי זה פרס לחוליגנים. מותר להחליף מאמן, אבל לא על פי תכתיבי חוליגנים. מה שעשו בימים האחרונים - לקחו עיר שלמה והדביקו לה תווית של חוליגנים. הכפישו קהל שלם, למרות שיש גם אוהדים טובים.

ברקת. יש לברקת תכניות חשובות לעתיד המועדון, צילום: עמית שעל ברקת. יש לברקת תכניות חשובות לעתיד המועדון | צילום: עמית שעל ברקת. יש לברקת תכניות חשובות לעתיד המועדון, צילום: עמית שעל

"לא פוסל שחוגי אוהדים יפעילו את המועדון"

 

"המציאות עוותה בימים האחרונים. הרי התמונה של הכדורגל הישראלי היא עגומה ולא מהיום. זה מתחבר לתרבות אלימה שיש בישראל בכל מגזר וצריך להחליט - או שסוגרים את הכדורגל או שלוקחים את גורלנו בידינו. הבעיה היא עמוקה יותר מקהל אוהדים אחד ואם יש משהו טוב שקרה מהאירועים האחרונים, זה שעכשיו אולי יטפלו בזה".

דנילוביץ' הוסיף בעניין האוהדים: "זו תקופה מאוד עצובה עבור תושבי באר שבע, כי יש אוהדים טובים שתורמים לקהילה ולא כולם שליליים. תפסו טרמפ על מקרה כואב והכפישו עיר שלמה. אם מדברים על קווים אדומים אז כאן נחצו קווים בצבע בורדו. אבל, צריך לזכור שזה קרה גם בהפועל תל אביב עם סמי סגול, במכבי תל אביב עם לוני הרציקוביץ' ואפילו במכבי חיפה בתקופה של רוני לוי. אבל יעקב שחר לא התקפל".

ראש העיר התייחס גם לעתיד הקבוצה במידה וברקת תעזוב: "אם היא החליטה ללכת, היא בוודאי תעשה זאת בצורה ראויה ואז נבחן את הדברים כמו שצריך. בכל מקרה עיריית ב"ש לא תנהל קבוצת כדורגל. נבחרתי לשם דברים אחרים ואין לי עניין בזה, למעט הקמת מתקנים.  

"אנחנו יכולים לתמוך בצד הפיזי וככל שניתן גם בצד הכלכלי. אני לא פוסל את האפשרות שחוגי האוהדים יפעילו את המועדון. הפועל באר שבע חזקה יותר מכל ראש עיר או אדם כזה או אחר ומייצגת את 650 אלף התושבים באזור הנגב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות