אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"האבירים האדומים" גייסו מיליארד ליש"ט לרכישת מנצ'סטר יונייטד צילום: רויטרס

"האבירים האדומים" גייסו מיליארד ליש"ט לרכישת מנצ'סטר יונייטד

עם זאת, משפחת גלייזר הודיעה ש"מנצ'סטר יונייטד לא למכירה". "האבירים" מבטיחים לאוהדים הרגילים "מניית זהב" שתאפשר להם לקבל החלטות משמעותיות לגבי עתיד המועדון

02.03.2010, 15:41 | אוריאל דסקל

משפחת גלייזר הודיעה ש"מנצ'סטר יונייטד אינה עומדת למכירה". זאת לאחר שנודע כי קבוצת אוהדים עשירים של הקבוצה, "האבירים האדומים", גייסו מספיק כסף כדי לרכוש אותה מידיהם.

מקורבים ל"אבירים" ציינו כי הדיונים לגבי המכירה רציניים. ג'ים אוניל, בכיר בגולדמן זאקס ואוהד מנצ'סטר יונייטד הוא דמות משמעותית בקבוצת האבירים שמשוכנעים שיצליחו לרכוש את המועדון.

קית' האריס, אוהד מנצ'סטר יונייטד והמתווך המשמעותי ביותר בכדורגל האנגלי, אמר כי האוהדים צריכים להחרים את המועדון וכי קבוצת האבירים תעניק להם "מניית זהב" – שתאפשר להם להיות משמעותיים מאוד בהחלטות לגבי עתיד המועדון.

דיוויד גיל, מנכ"ל מנצ'סטר יונייטד, ידבר מחר על העניין בכנס Soccerex שייערך במנצ'סטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
רן, מה שצריך זו אלטנרטיבה
ה"אבירים האדומים" הללו עשויים להיות האלטרנטיבה. עשויים, כשנדע שהם מסוגלים לגייס את הכסף ולהעמיד מודל בעלות הגיוני. אז אפשר יהיה לדבר על חרם אמיתי. אי אפשר לדבר על חרם כשכל הרעיון הוא להבריח את הגלייזרים, אבל כשאף אחד לא יודע מה יחליף אותם ואיך, אחרת אתה עלול להוביל להרס המועדון.
אמיר  |  03.03.10
4.
יש בעיה אחת...
בסופו של דבר החובות לא ייסגרו בתוך 3-4 שנים, המהלך של הגלייזרים להנפיק ניירות חוב אמור להפרע ב-2019 אם אני זוכר נכון ואף אחד לא מבטיח שהם באמת יוכלו לעמוד בתנאים. מעבר לזה הסירוב שלהם למכור נובע מסיבה פשוטה, כמה שהם עושקים את המועדון, האוהדים עדיין באים לכל משחק. אפשר לעשות חרם בצורה נורמאלית... לראות בטלויזיה משחקים, לא לקנות סחורה רשמית של המועדון, לא להשתמש בשירותי המועדון. אם חודש אחד, אוהדי יונייטד ינהגו כך, לגלייזר לא תהיה ברירה. אין לו איך לכסות את החובות אלא אם המועדון מכניס, והמועדון מכניס רק כשהאוהדים מגיעים וכשהאוהדים קונים חולצה חדשה כל עונה (ואם לא חולצת בית אז חולצת חוץ ואם לא זה אז חולצה שלישית וככה יוצא שכל עונה יש מוצר חדש). דמיינו לעצמכם מצב שיונייטד מוציאה חולצה חדשה, חותמת על חוזים ולא מוכרת? ו-78 אלף איש לא מגיעים למשחקים. אתם יודעים מה, המנויים כבר שילמו ולאבד מנוי ביונייטד זה באמת לא כיף כי קשה להשיג חדש אח"כ, אבל להגיע למשחקים ולא לקנות שתייה ואוכל ומי שצריך לקנות כרטיס שלא יקנה. לרוקן את תאטרון החלומות עד שהסיוט יעזוב.
רן , ירושלים  |  03.03.10
2.
אני ממש לא אוהב את מצ'סטר
אבל לאף קבוצה לא מגיעים אנשים כמו הגלייזרים [או ג'ילט והיקסים למיניהם]. המאמץ של החברה האלה ראוי לשבח, אבל אני חושש שהגלייזרים יודעים שהיונייטד זה מועדון רווחי - ומכאן עד לשמירה על הצעצוע החדש שלהם [שעוד 3-4 שנים מכסה את החובות שלו] הדרך מאוד קצרה. בכל אופן, בהצלחה - זו יוזמה מבורכת. תאבי בצע הבייתה!
אלכס  |  02.03.10