אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: מסיבת הגן של גליה מאור

דיבידנדים: מסיבת הגן של גליה מאור

וגם: מזל טוב לדני דנקנר, סרוסי וקינן בגיבוש בצפון, יורם בן פורת מצדיע לקישון וחזרה לנוף ילדותו של חיים רמון

08.03.2010, 08:48 | רון גרנות

מסיבת הגן של גליה מאור

בכירי המשק חוגגים עם אורנה ושמשון הראל את הולדת נכדתם

יום שישי, גן אורנים, תל אביב

מנכ"לית לאומי גליה מאור סיימה את חגיגות יום האשה בהילטון והתייצבה לחגיגת הבריתה לנכדתם של אורנה ושמשון הראל, הבעלים של אמריקה ישראל וסטודיו C.

מאור התיישבה בגינה, בחלק שיועד לאורחים צעירים במיוחד, עם יו"ר בנק דיסקונט לשעבר שלמה זוהר ומנכ"ל אפריקה ישראל לשעבר פיני כהן. השלושה, שמכירים מהימים שבנק לאומי מכר ללב לבייב את אחזקותיו באפריקה ישראל, פצחו בשיחה סוערת על פרשת דני דנקנר. משמיצו את הנושא הם עברו לדסקס ענייני נדל"ן.

עוד חגגו עם ההראלים: גד זאבי, שלמה גרופמן, רוני דוידוף, אורי דורי, דניאל זייפמן, יונה יהב, אבי ועמוס לוזון, דוד פתאל, עופר קוטלר, רפי ביסקר, יעקב שחר, סמדר אשכנזי, מיקי אקרמן ועוד.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: מסיבת גן יש רק אחת (3 תמונות)

מזל טוב לדנקנר

ליו"ר בנק הפועלים לשעבר דני דנקנר יש גם סיבה לשמוח: אתמול בצהריים ילדה בת זוגו הילית את בתם המשותפת השנייה בבית החולים הכרמל. לבני הזוג בת כבת שנה וחצי, ולדנקנר שלושה ילדים מנישואים קודמים.

נשים מעונבות

ועד עובדי בנק לאומי כינס בסוף השבוע במלון הילטון בתל אביב את מנהלות הבנק לרגל יום האשה הבינלאומי שחל היום. המנכ"לית גליה מאור ויו"ר הוועד מירי רובינו נהנו מהופעה של השחקניות שני כהן, תיקי דיין ויונה אליאן והזמרת יהודית רביץ. מאור ניצלה את הבמה כדי להתייחס לראשונה לתפקיד היו"ר שנמנע ממנה: "שאלו אותי אם הפרופיל התקשורתי הגבוה שלו זכה הנושא והחשיפה קשורים לעובדת היותי אשה. אני רוצה לומר לכם שאין לזה שום קשר", אמרה, "מעולם לא נתקלתי באפליה כלשהי על רקע מגדרי. באירוע המאוד גדול הזה, שזכה לכיסוי כזה ענק, היתה נטייה ללכת למקום הזה. אז לא. לא היה".

דיסקונט נשי

גם בדיסקונט חוגגים את יום האשה, והערב תפתח דורית בן סימון, סמנכ"לית בכירה בבנק, את התערוכה "נשים באמנות ישראלית" במוזיאון הרצלילנבלום בתל אביב. נירה ושלמה נחמה, צילה וגיורא ירון ואורחים נוספים צפויים להתייצב.

ציון קינן ויאיר סרוסי. גיבושון, צילום: סיון פרג ציון קינן ויאיר סרוסי. גיבושון | צילום: סיון פרג' ציון קינן ויאיר סרוסי. גיבושון, צילום: סיון פרג
פועלים בצפון

בבנק הפועלים הזמינו את חברי ההנהלה והדירקטוריון לגיבוש בן יומיים שיתקיים בתחילת השבוע הבא. היו"ר יאיר סרוסי, המנכ"ל ציון קינן וכל השאר ילונו במלון שבכפר בלום ועל הדרך ייפגשו עם לקוחות אסטרטגיים מהאזור.

מדרימים בצוותא

קרן ברטלסמן הגרמנית, המקדמת את ערכי הדמוקרטיה, ערכה בסוף השבוע מפגש בדרום, שאליו הגיעו סמנכ"ל אסטרטגיה וקשרי ממשל ב־HOT יורם מוקדי, מנכ"ל אי.די.בי חיים גבריאלי, מזכיר הממשלה צביקה האוזר, מנכ"לית בית הנשיא אפרת דובדבני, עו"ד ירון רייטר, ומנהלת תחום תוכן אינטרנטי בגיתם רותי רודנר. מנהלי הקרן אמנם נשארו בגרמניה, אבל אחד מחבריה, סטפן וופל, עדכן את הנוכחים במיזמים ובפעילויות שהיא מקדמת.

נוף ילדותו של חיים רמון

ידידי בית לסין ערכו במוצאי שבת גאלה להצגה "תמונות יפואיות" על פי סיפוריו של מנחם תלמי. חבר האגודה חיים רמון, יפואי במקור, ניגש לתלמי ושיתף אותו בהתרגשותו מהצפייה בדמויות המוכרות מילדותו. בוז'י הרצוג הצטרף לשיחה וסיפר שהוא מכיר את כל הדמויות מימיו בצבא - אז קרא את ספריו של תלמי. יצחק מנור ואפרים קונדה רכשו כרטיסים, אבל שלחו את נציגי הדור הצעיר לצפות בהצגה.

תלמי, הרצוג, רמון. נוסטלגיה תיאטרלית תלמי, הרצוג, רמון. נוסטלגיה תיאטרלית תלמי, הרצוג, רמון. נוסטלגיה תיאטרלית

אלישע מודה

נשיא ומנכ"ל מוטורולה ישראל אלישע ינאי התאושש מחגיגות יום ההולדת ה־65 שלו והתפנה לדבר החשוב - ספירת המזומנים שתרמו לבקשתו האורחים למעגל נשים, שהגיעו ליותר מ־50 אלף שקל. "בשם חברות מעגל 15, תודה על תרומותיכם הנדיבות", כתב ינאי באי־מייל לחבריו. ינאי הוסיף כי בימים הקרובים ישלחו קבלות לתורמים, וצירף תמונות מהאירוע כדי שכולם יוכלו להיזכר "ברגעים הנעימים מהערב".

אקשטיין. ישתתף בכנס, צילום: עמית שעל אקשטיין. ישתתף בכנס | צילום: עמית שעל אקשטיין. ישתתף בכנס, צילום: עמית שעל
הזמינו אתכם לכנס של Frost & Sullivan?

האירוע: הכנס בינלאומי של חברת הייעוץ והמחקר Frost & Sullivan בנושא צמיחה, חדשנות ומנהיגות בחברות טכנולוגיה ותעשייה.

הפרטים: 15 במרץ, 9:00, מרכז הירידים, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: יו"ר Frost & Sullivan דיוויד פריגסטד, זאב אפרת וערן פלומין מסניף ישראל, המשנה לנגיד בנק ישראל פרופ' צביקה אקשטיין, ישראל מקוב, דוד עברי, יהודה זיסאפל, אהוד גזית, אריה אורנשטיין ועוד.

בן פורת. שמו הולך לפניו, צילום: רן אליהו בן פורת. שמו הולך לפניו | צילום: רן אליהו בן פורת. שמו הולך לפניו, צילום: רן אליהו
יורם בן פורת מצדיע לקישון

החוויה התרבותית של מנכ"ל מגדלי הים התיכון יורם בן פורת: "אני ממליץ על ההצגה 'שמו הולך לפניו' של אפרים קישון המוצגת בקאמרי. קומדיה מבדחת שהיא בעצם סאטירה חברתית נוקבת, עם רלוונטיות גדולה לימינו. ההצגה מספרת על מערכות מושחתות בהם בני אדם מתקדמים לא רק בזכות כישרונם אלא גם בזכות קשרים במקומות הנכונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות