אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיורא עופר: "ועד העובדים בדיסקונט מועל בתפקידו ופוגע בבנק" צילום: פאביאן קולדרוף

גיורא עופר: "ועד העובדים בדיסקונט מועל בתפקידו ופוגע בבנק"

מנכ"ל דיסקונט שלח אגרת לעובדי הבנק על רקע החרפת העיצומים של ועד העובדים: "העובדים ניזונים ממידע מגמתי ומסולף"

08.03.2010, 19:09 | תומר זלצר

על רקע החרפת העיצומים של ועד העובדים בדיסקונטבראשות ריקי בכר, שלח היום מנכ"ל הבנק גיורא עופר אגרת לעובדים בנושא. "נציגות עובדים הדואגת לזכויות העובדים, לתנאי עבודתם ולשכרם, היא נציגות לגיטימית שעושה את תפקידה. נציגות עובדים הפוגעת בבנק ובעובדיו, למען מטרות לא ברורות ולא קשורות לטובת הבנק ועובדיו - מועלת בתפקידה ופוגעת בכולנו", כותב עופר באגרת.

להלן הנוסח המלא של האגרת של עופר:

"אתם ודאי שואלים את עצמכם אחרי שבועות של עיצומים על מה הסכסוך הפעם? גם אני שואל את עצמי את אותה שאלה. לצערי הרב אתם ניזונים ממידע חלקי, מגמתי ומסולף שבא להצדיק מהלכים חד צדדיים, שאין מאחוריהם שום בסיס אמיתי שמשמעו דאגה לעובדי הבנק. כי זאת יש לדעת: הנהלת הבנק מקיימת את כל ההסכמים הקיבוציים החתומים בינה ובין נציגות העובדים וההסתדרות , בצורה מלאה.

"ועד העובדים העלה את נושא עובדי מיקור החוץ (עובדי חברות חיצוניות בעיקר בתחום המחשוב). למרות שאין הסכם מחייב לגבי עובדים אלה, לקחה על עצמה ההנהלה לבדוק את הנושא לפרטיו ולהסדירו. הדיסקונטאים, עובדים מן המניין ועובדים ארעיים, כולם ללא יוצא מן הכלל עובדי הבנק שלנו, שביחד תורמים, תוך הפגנת מחויבות עצומה להצלחתו ושגשוגו של הבנק שלנו.

"בעשר השנים האחרונות הצלחנו ביחד לשנות את הבנק מן הקצה לקצה. בנק דיסקונט של היום הוא בנק מוביל במערכת הבנקאית בישראל, נתוניו העסקיים מרשימים והוא מהווה דוגמה ומקור לחיקוי.

"יכולותיו הטכנולוגיות והשיווקיות מבטיחות לו עתיד מזהיר. הוכחנו את הקשר הקיים בין הצלחת הבנק לתגמול העובדים ובעיצומו של המשבר העולמי, אותו עברנו בהצלחה, היינו הבנק היחיד שתיגמל את עובדיו ובכך נתן ביטוי להערכתו את נאמנותם ואת מסירותם של עובדיו. פגיעה בבנק, עיצומים מיותרים, פגיעה בלקוחות – תצעיד אותנו אחורה.

"גם בימים אלה, אני עדיין מאמין בתבונה ובשכל הישר, בהידברות ולא בהתלהמות, אני קורא לנציגות העובדים לגלות רוח דיסקונטאית אמיתית ולקיים משא ומתן ולהגיע יחד לפתרון כל בעיה בכבוד ובהדדיות. אנחנו משתדלים ככל יכולתנו לשמור, בינתיים, על פרופיל נמוך בסכסוך זה ועושים הכל כדי למזער נזקים ולהימנע מנקיטת צעדים כואבים. אני מבקש להודות לכולכם על המסירות והמחויבות שאתם מגלים כלפי הבנק והלקוחות ובמיוחד בימים אלה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות