אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ 10 מבטיח: נעבור מגבעתיים לירושלים צילום: אלדד רפאלי

ערוץ 10 מבטיח: נעבור מגבעתיים לירושלים

ל"ידיעות אחרונות" נודע כי מנכ"ל הערוץ וסמנכ"ל הכספים נפגשו עם ראש עיריית ירושלים כדי לדון במעבר. מקורב לבעלי המניות: "ההתמקמות המלאה של ערוץ 10 בירושלים תושלם בשנתיים הקרובות"

09.03.2010, 11:43 | רז שכניק

ערוץ 10 בדרך למעבר לירושלים. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי לפני מספר ימים נפגשו מנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי וסמנכ"ל הכספים יואב הלדמן עם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת ובכירים בעירייה ובחברות הכלכליות של הבירה. כל הפגישות עסקו בסיכום על מעבר מלא של הערוץ ו‭550-‬ עובדיו מגבעתיים לירושלים.

הוסכם שהמהלכים הראשונים למעבר יבוצעו כבר בשבועות הקרובים‭".‬ההתמקמות המלאה של ערוץ 10 בירושלים תושלם בשנתיים הקרובות‭,"‬ מעריך מקורב לבעלי המניות של הערוץ, "זיהינו נכונות גדולה בקרב ראש העירייה ואנשיה‭."‬

המכרז שאליו התחייבו בעלי הערוץ קבע כי על חברת החדשות של הערוץ לפעול מאזור ירושלים, בדומה לחברת החדשות של ערוץ ‭,2‬ אבל בערוץ 10 התעלמו לאורך השנים מהמחויבות הזו.

התמונה השתנתה בשנה האחרונה. ערוץ ‭,10‬ שהוקם ב‭,2002-‬ התחיל להחזיר את חובותיו להפקות מז'אנר עליון, כלומר דרמות, תחקירים ותעודה, כדי לנהל את הקרב על חייו מעמדה טובה יותר. הערוץ סיכם עם הרשות השנייה ומשרד האוצר על פריסת החובות, שהביאה להארכת הזיכיון. במסגרת השיחות נשאלו ראשי הערוץ גם על העתקת חברת החדשות לירושלים.

בדיקות פיננסיות שביצעו ראשי הערוץ הובילו למסקנה שהעתקת הפעילות לירושלים יכולה לחסוך מיליוני שקלים בשנה, בתנאי לקבלת הקלות מעיריית ירושלים. השיחות עם ראש העיר ברקת חיזקו את התחושה בקרב ראשי הערוץ שהמהלך כדאי כלכלית.

מערוץ 10 נמסר אתמול בתגובה‭":‬הערוץ הגיע להסדר להארכת הזיכיון ויעמוד בכל המחויבויות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות