אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההודעה של סיסקו מקפיצה את איזיצ'יפ ב-9% צילום: ערן יופי הכהן

ההודעה של סיסקו מקפיצה את איזיצ'יפ ב-9%

סיסקו דיווחה אתמול על כוונתה למסור היום הודעה ש"תשנה את פני האינטרנט לנצח" אך בינתיים מי שנהנית כנראה מהמומנטום החיובי בסיסקו היא דווקא חברת השבבים הישראלית איזיצ'יפ

09.03.2010, 12:30 | שניר הנדלר
סיסקו דיווחה אתמול (ב') כי היא תמסור היום  הודעה ש"תשנה את פני האינטרנט לנצח" אך בינתיים מי שנהנית כנראה מהמומנטום החיובי בסיסקו היא דווקא חברת השבבים הישראלית איזיצ'יפ.

על פי הערכות בשוק, סיסקו תדווח על פיתוח הקשור לתעבורת וידאו באינטרנט ואיזיצ'יפ המפתחת שבבים למטרה זו בדיוק צפויה ליהנות מצמיחה משמעותית במכירות. על פי הערכות סיסקו אחראית לכ-10% ממכירות איזיצ'יפ בניהולו של אלי פרוכטר. על פי האנליסטים המסקרים את החברה, איזיצ'יפ צפויה לרשום צמיחה של 40% במכירות ב-2010 בהשוואה ל-2009.

אם אכן סיסקו תודיע על פיתוח הקשור לתחום התמחותה של החברה הישראלית, צפויה סיסקו, כך על פי הערכות בשוק להפוך ללקוחה העיקרית של איזיצ'יפ בשנת 2011.

איזיצ'יפ מזנקת היום ביותר מ-9% והיא משלימה טיסה של יותר מ-50% בחודש האחרון. בכך למעשה מחקה מניית החברה את הירידות שרשמה במהלך השנה האחרונה בעקבות דיווחים על כך שג'וניפר, לקוחה נוספת שלה עברה לפתרונות דומים.

חברת השבבים הדואלית מיקנעם איזיצ'יפ דיווחה בחודש שעבר  על תוצאותיה לרבעון הרביעי ולשנת 2009. החברה סיכמה את הרבעון הרביעי עם הכנסות של 12.9 מיליון דולר - עלייה של 34% לעומת הרבעון המקביל ועלייה של 21% לעומת הרבעון הקודם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות