אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממחר: עובדי דיסקונט מחריפים העיצומים צילום: עמית שעל

ממחר: עובדי דיסקונט מחריפים העיצומים

לא יתקיימו פעילויות שיווק יזומות, מערכת קבלת משימות ומעקב ביצוע לא תיפתח, לא יתקיימו ועדות שוטפות ולא יתקיימו אסיפות צוות

09.03.2010, 16:05 | מיקי פלד

החל ממחר (ד') יחריפו עובדי דיסקונטאת העיצומים. בנוסף להפסקת העבודה על הדוחות לבורסה שהחלה אתמול, ממחר ועד להודעה חדשה ייערכו עיצומים נוספים, ביניהם אי-טיפול בדואר הנכנס, לא יתקיימו פעילויות שיווק יזומות (טלמרקטינג, מכרזי אשראי וגיוס פקדונות שקליים), מערכת קבלת משימות ומעקב ביצוע לא תיפתח, לא יתקיימו ועדות שוטפות, לא יתקיימו אסיפות צוות בכל שעות העבודה ומפתחות למשרדי הבנק יוחזקו רק בידי עובדים בדרג ניהולי. עיצומים אלה כוללים את כל מנהלות המרחב, סניפי הבנק, מוקדי ההשקעות, מוקדי האשראי, מרכזי הגבייה ומרכזי העסקים.

ועד העובדים מנהל עיצומים נגד ההנהלה, בדרישה לקלוט 1,000 עובדים ארעיים, ביניהם כמה מאות עובדי מיקור-חוץ, כעובדים קבועים של הבנק. ההנהלה, מצידה, מוכנה לקליטה של מספר עובדים, אך טוענת כי קליטה מאסיבית של עובדים ארעיים כקבועים משמעותה עלות גבוהה יותר מכפי שהבנק מוכן לעמוד בה.

בתוך כך, הסכנה של אי-פרסום הדוחות גורמת להנהלת הבנק לשקול צעדים שיביאו להפסקת העיצומים. בפני ההנהלה לא עומדות הרבה אפשרויות, מלבד פנייה לבית הדין לעבודה בבקשה לצו שיורה על חזרה לעבודה סדירה. אולם, בתי הדין לרוב אינם מתערבים בסכסוכים שנושאם תנאי עבודה.

מבנק דיסקונט נמסר: "הנהלת דיסקונט עושה כל מאמץ כדי לקדם את המו"מ ולמזער ככל הניתן את הפגיעה בלקוחות. מנגד ועד העובדים פועל לטרפד כל התקדמות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות