אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קונטיננטל תגבה תשלום עבור ארוחות בטיסות הפנים בארה"ב צילום: בלומברג

קונטיננטל תגבה תשלום עבור ארוחות בטיסות הפנים בארה"ב

על פי הודעת החברה, במרבית טיסותיה בתוך ארה"ב, בקנדה ובחלק מהקווים לאמריקה הלטינית ייגבה תשלום במחלקת התיירים. מהנוסעים מתל אביב לניו יורק לא ייגבה תשלום נוסף

16.03.2010, 17:36 | יסמין גיל

חברת התעופה האמריקאית קונטיננטל תחל לגבות תשלום עבור ארוחות במחלקת התיירים בחלק מטיסותיה, כך על פי הודעתה מאתמול (ב'). החל מעונת הסתיו תבטל החברה את שירות הארוחות בחינם במרבית טיסותיה בתוך ארה"ב, בקנדה ובחלק מהקווים לאמריקה הלטינית - ותאפשר רכישת "מבחר אפשרויות מזון בריא באיכות גבוהה", דבר ההודעה.

לנוסעים בקו תל אביב-ניו יורק אין מה לדאוג: החברה תמשיך להציע שירות של ארוחות ללא תוספת תשלום, בכל הקווים הבין-יבשתיים, בקווים בינלאומיים נוספים ובקווי טיסות הפנים בטווח שעולה על שש שעות טיסה.

"מודל הארוחות חינם שירת אותנו נאמנה במשך שנים רבות", מסר בהודעה הרשמית ג'ים קומפטון, סגן נשיא בכיר לשיווק, "אולם אנו צריכים לשנותו על מנת שישקף את השוק כיום".

התפריט והמחירים עדיין בפיתוח, אולם בחברה מציינים כי יציעו מבחר ארוחות וחטיפים שיותאמו למרחקי הטיסה ולזמן במהלך היממה שבו תתבצע הטיסה. משקאות לא אלכוהוליים וחטיפים נלווים כמו בייגלה, ימשיכו להיות מוגשים ללא תשלום נוסף בכל הטיסות, כך על פי הודעת החברה.

בחברה אף דואגים להדגיש: "כל המתחרות האמריקאיות המשמעותיות שלנו לא מציעות כלל אוכל, או שכבר החלו לגבות תשלום עבור אוכל לנוסעי מחלקות התיירים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
יש סנדוויץ תוניסאי ? :-)
בואו נחשוב רגע .....ונמשיך לחשוב עוד רגע . רובנו יסכימו שעלות ארוחה בטיסה מגולמת במחיר הכרטיס ,ובמצב של שחיקה ברווחיות אך טבעי ש יחפשו אחר מקורות לשמירה על הקיים ואף להגדיל הכנסה, אם נחפור אחורה בשנים ונגלה את ממציא טיסות הצארטר אזי לקוחות שלמו על כל שירות נוסף שהוא מעבר לכרטיס, אוכל, סנדוויץ אוזניות וכו. כנראה שהיתרון היחסי של חברות סדירות הלך וקטן לאור התחרות והשחיקה בהכנסות ועליהן לאמץ שיטת חיוב. בראיה הומוריסטית תזכרו שטיסה "פנים בארה"ב" יכולה להיות כמו טיסה מת"א ללונדון ואנחנו הישראלים (ואני בתוכם) נאכל ארוחת חטיפים חינם , או שנביא את הסנדביץ הטעים מהבית . יאללה חברים , טיסות נעימות ובטוחות, מבלי לפגוע בזכויות, ואיני נמנה עם המגיבים בתשלום.
צחוק באמצע , EMEA  |  18.03.10
3.
לסתם אחד מ2
כשאתה בא לעשות מהלך כזה קודם כל תוכיח נאה דורש נאה מקיים אל על חברה צנועה שידה על הדופק הפיטורים והצמצומים שבכותרות ואפילו הצניעות שהם מפגינים אם יעשו מהלך כזה זה יתקבל בהבנה אך מה קורה בקונטיננטל חיים כאילו כל מה שקורה כל הקשיים עובר לידם זאת עזות מצח - אין מילים אחרות להתנהגות של ראשיה כאן בארץ
דורי , הרצליה  |  18.03.10
1.
זו התחלתה של פשיטת רגל
אחרי ההודעה על גבית כסף עבור מקומות ישיבה מיוחדים ועכשיו על האוכל מה זה אם לא פשיטת רגל איך ייתכן איך יעלה על הדעת מצב שחונקים את הנוסעים בשיטת הסלמי וכאן הכל לכאורה כרגיל למה לא להראות שגם החברה חוסכת בהוצאותיה שאתה מתבונן מהצד ורואה את כל הפאר ההדר והבזבזנות כאן של המנהלים אתה מבין שמישהו חייב לממן את כל הוצאות הענק הללו
שרהל'ה , תל אביב  |  17.03.10