אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס תרכוש את גילון בכ- 60-80 מיליון שקל

נס תרכוש את גילון בכ- 60-80 מיליון שקל

זהו האקזיט המשמעותי הראשון של הקרן השניה של די פרטנרס. המהלך נעשה כחלק מרצונה של נס להתחזק בקרב לקוחות פיננסיים, באמצעות יכולות הבינה העסקית של גילון

23.03.2010, 20:28 | אסף גלעד
אקזיט לדי-פרטנרס, קרן הפרייבט אקוויטי של קבוצת ויולה. חברת גילון שבבעלותה, המספקת שירותי בינה עסקית תימכר לענקית מערכות המידע נס טכנולוגיות תמורת 60-80 מיליון שקל. המהלך נעשה כחלק מרצונה של נס להתחזק גם בקרב לקוחות פיננסיים, בהם בנקים וחברות ביטוח, באמצעות יכולות הבינה העסקית (BI) של גילון, אך גם באמצעות יכולות ניהול יחסי הלקוח (CRM) שרכשה גילון לאחרונה באמצעות המיזוג עם חברת סינרג'י. גילון נמצאת כיום בתנופת גיוסי כח-אדם, ועד שתושלם הרכישה צפויה לכלול כ-350 עובדים.

זהו האקזיט המשמעותי הראשון של הקרן השניה של די-פרטנרס, שנאלצה למכור במחיר הפסד את פרינטר, חברה שפיתחה טכנולוגיה להדפסת מעגלים אלקטרונים בדפוס-דיו, ולאחר שסגרה את ננופס, חברת הציוד הרפואי שהתמחתה בפיתוח מזרק להחדרה תת עורית של חיסון מפני שפעות. יחד עם ויולה, ירשום הכנסה נאה גם מנכ"ל החברה גיא גרינברג. עוד מחזיק במניות גילון דודי סוסנה, מנכ"ל אקטימייז, שביצעה בעבר אקזיט מוצלח עבור ויולה. יו"ר הדירטוריון בחברה הוא אבי זאבי, שותף-מנהל בקרן כרמל, גם היא מקבוצת ויולה.

בקרוב תוכל די-פרטנרס לרשום אקזיט נוסף כאשר אייבלאסטר, חברת פורטפוליו בולטת שלה, תצא להנפקה ראשונית בנאסד"ק, קרוב לוודאי בשווי שינוע בין 250 ל-350 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות