אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד התקשורת הפך את ההחלטה שלא להעניק ל-HOT רשיון ISP צילום: אלי דסה

משרד התקשורת הפך את ההחלטה שלא להעניק ל-HOT רשיון ISP

מנכ"ל המשרד ציין כי ההחלטה אמש התקבלה על דעתו של סמנכ"ל ההנדסה והרישוי במשרד התקשורת, חיים גרון, והתקבלה "בהתבסס על שגגה"

25.03.2010, 14:41 | אסף גלעד

מנכ"ל משרד התקשורת, עדן בר-טל, ביטל הבוקר את החלטת המשרד שלא להעניק לחברת הכבלים HOT רשיון לאספקת שירותי אינטרנט (ISP). מנכ"ל המשרד שלח ל-HOT מכתב ובו הוא מציין כי ההחלטה מאמש התקבלה על

דעתו של סמנכ"ל ההנדסה והרישוי במשרד התקשורת, חיים גרון, וכי התקבלה "בהתבסס על שגגה". עוד ציין בר-טל כי "HOT פעלה כנדרש וסיפקה למשרד את כל שהתבקשה, עת שהתבקשה, לרבות התכנית העסקית שנפסלה", זאת בעקבות ערעור שהגישה HOT הבוקר.

הודאתו של מנכ"ל משרד התקשורת אמנם אינה מהווה אישור למתן רשיון לפעילות ISP, אך גם איננה פוסלת את הבקשה כפי שהדבר נעשה אמש. בר-טל הודה כי במהלך השנים 2008- 2009 ניהל המשרד חילופי דברים עם HOT באשר לתכנית וכי גם לאחר הבהרות שדרש המשרד, הוגשו כל המסמכים כמתבקש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
החלטה שחורה ואומללה
הוט חברה שמשדרת באלוגי שמומר לדיגיטלי שבקצה הופך לאנלוגי שמשודר בדיגטלוגי מבולבלים גם אנו הצרכנים הוט היא חברה אשר משדרת בשחור לבן שידורים באיכות שחורה מחירים לבנים לבנים וביכדי להיתנתק מהם צריך משכנתה ורואה חשבון בחברת יס כל ניתוק ליפני הזמן כרוך אך ורק ב 400 ש"ח ללא קשר למעמד בזמן הניתוק איכות השידורים של יס הם בעשר דרגות מעל הוט גם בתוכן שירות הלקוחות של יס גבוה ומהיר פי עשר מהוט הוט מזכירה ומיתנהגת כמו ערוץ אחד הם עדיין תקועים אי שם בשנות התישעים
חיים  |  26.03.10