אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חבל על הזמן: יבואנית שעוני סייקו מזוייפים נקנסה ב-100 אלף שקל צילום: shutterstock

חבל על הזמן: יבואנית שעוני סייקו מזוייפים נקנסה ב-100 אלף שקל

כמו כן הורה בית המשפט המחוזי בירושלים לאגף המכס להשמיד כ-700 שעונים מזוייפים, בעקבות תביעה שהגישה סייקו העולמית

28.03.2010, 10:45 | צמרת פרנט
בית המשפט המחוזי בירושלים הורה לאגף המכס להשמיד כ-700 שעוני סייקו מזוייפים שיובאו על ידי חברה מחברון, זאת בעקבות תביעה שהוגשה על ידי סייקו העולמית. כן נפסק כי החברה תפצה את סייקו ב-100 אלף שקל.

סייקו העולמית הגישה את התביעה, באמצעות עו"ד שירלי גל ויעל רואש-קבילי ממשרד איתן מהולל, נגד חברת "סופר תק" מחברון ונגד אגף המכס, בטענה שהיבואנית הפרה את זכויותיה הקנייניות בייבוא שעונים בעיצוב דומה עד כדי הטעייה והפרת סימן מסחר הרשום בישראל.

בית המשפט אסר על היבואנית, שבחרה שלא להגיש כתב הגנה, לבצע כל פעולה מסחרית הכוללת בין השאר, יבוא, הפצה ושיווק של השעונים. עוד מתברר שסייקו נאלצה לשלם למכס סכום של 1,647 שקל עבור אחסנת השעונים, מאחר והמכס סבר כי מדובר בסחורה השייכת לה.

 

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
5 "צרכן מצוי" זה המחיר של סייקו ובאיבי אסור למכור זיופים
סייקו הינה חברה בעל מוצר (שעונים) טוב איכותי וזול!!! רק שבארץ מוכרים אותו ביקר בחול שעון סייקו שעולה 50 דולר בארץ יעלה 1200 שקל. כי זאת ישראל!! נדיר לראות זיופים של שעוני סייקו עצם העשייה שלהם בתור זיוף אינה שווה כי החומר היצור מתקרב למחיר העלות וזה שעון זול מאוד. אם ככה 5 אני מבטיח לך שהשעונים שקנית באייבי אינם מזויפים(אייבי נלחם בזיופי השעונים ואינו מפרסם זיופים, מוכר שינסה לפרסם יכנס באלפי דולרים ותורד לו המודעה ישירות) ואם קנית סייקו ב 50 דולר אז זה טווח המחירים בחו"ל לא קנית ברייטלינג סך הכל סייקו והם לא זיוף.
רועי , חיפה  |  17.05.10
8.
סייקו 5 אחלה שעון עיצובים יפים ומדוייק ביותר
קניתי כאלה בבתי כלבו בדרום מזרח אסיה עם תעודת אחריות מקורית. יש להם עיצובים די מודרניים רק שאינני יודע כמה מהם מגיעים לכאן. בארץ שעון כזה צריך לעלות כ 300-400 ש"ח לכל היותר. עם אחריות מקורית. השעון הזה אנלוגי אוטומטי ומאוד מאוד מדוייק. הם מחזיקים מעמד שנים. הזיופים במקרה הטוב כוללים מנגנון מטאיוואן שהוא לא רע אבל לא כזה מדוייק. במקרה הפחות טוב הזיוף מכיל מנגנון תוצרת סין ושווה לת_ _
michael , tel aviv  |  28.03.10
לכל התגובות