אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 17 שנה: מנכ"ל חד-אסף פורש מהתפקיד צילום: עמית שעל

אחרי 17 שנה: מנכ"ל חד-אסף פורש מהתפקיד

החברה הודיעה כי מנכ"ל החברה אנדריי ויידה ובעל השליטה רמי שני הגיעו להסכמה משותפת לסיום כהונתו שתסתיים בעוד שישה חודשים

28.03.2010, 15:55 | מישל אודי

אחרי 17 שנה בחד אסף פורש אנדריי ויידה מניהול החברה שבשליטת רמי שני. בהודעה שפירסמה היום (א') החברה בבורסה נכתב כי "מנכ"ל החברה ויו"ר החברה הגיעו להסכמה משותפת בדבר סיום כהונתו של המנכ"ל החל מה-30 בספטמבר 2010".

חד אסף עוסקת בייצור, עיבוד ומסחר במוצרי ברזל, רשתות מרותכות, ברזל לבנין ובייבוא ושיווק עץ ומוצריו. החברה ממוקמת בעכו. חד אסף סבלה מירידה חדה של כ-40% במכירות בינואר-ספטמבר 2009. המכירות הסתכמו בתקופה זו על כ-635 מיליון שקל. בעקבות כך צנח הרווח הנקי של החברה לכ-4.8 מיליון שקל, לעומת כ-75 מיליון שקל בתקופה המקבילה. בינואר-ספטמבר 2009 עברה החברה להפסד לפני מס של כ-1.3 מיליון שקל.

לפני כחצי שנה הודיע החברה כי היא מפסיקה פעילות בשני מפעלי ייצור שלה, אך חזרה לייצר לאחר מספר שבועות. הסגירה הזמנית באה בעקבות ירידת מחירי הברזל מייבוא, בעיקר מטורקיה. בעבר הגדירה בדוחותיה את מצב העבודה בשוק זה כמצב של "מהיד אל הפה".

לאחרונה הודיעה החברה כי יו"ר החברה רמי שני ימשיך לקבל שכר של שקל אחד בלבד בחודש גם במהלך שנת 2010. שכרו של ויידה הופחת ב-20%. החברה ציינה כי "הודעותיהם של יו"ר דירקטוריון החברה ומנכ"ל החברה על הארכת תוקף ההפחתה בשכרם התקבלו מיוזמתם ומרצונם האישי של יו"ר דירקטוריון החברה ומנכ"ל החברה, על רקע המשבר הקשה הפוקד את תעשיית הפלדה העולמית אשר הינו בעל השלכות קשות גם על תעשיית ייצור הפלדה המקומית, ועל החברה בפרט, ומתוך רצון לתמוך בחברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות