אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יהל שחר מונה למנכ"ל סאני אלקטרוניקה

יהל שחר מונה למנכ"ל סאני אלקטרוניקה

מנכ"ל סקיילקס קורפוריישן, יהל שחר, מחליף את שחר לנדאו שכיהן בתפקיד כ-15 שנים ועובר לחברת הבת פרטנר

29.03.2010, 11:09 | כתב כלכליסט

סאני אלקטרוניקה הודיעה כי יהל שחר, מנכ"ל סקיילקס קורפוריישן, מונה בנוסף לתפקידו לתפקיד מנכ"ל סאני אלקטרוניקה (חברת האם של סקיילקס קורפוריישן), במקומו של שחר לנדאו שכיהן בתפקיד זה ב-15 השנים האחרונות. שחר לנדאו עומד להתמנות לתפקיד בכיר בחברת הבת פרטנר, ואילו יהל שחר יחליפו עם השלמת עסקת מכירת רשת דינמיקה לסלקום.

יהל שחר, מכהן קרוב ל-4 שנים כמנכ"ל סקיילקס קורפוריישן, והוא חבר בדירקטוריון פרטנר. לפני מינויו כמנכ"ל סקיילקס, שימש כסמנכ"ל כספים של סקיילקס (סאיטקס קורפוריישן, בשמה הקודם) במשך 4 שנים, ולפני כן כסמנכ"ל התפעול הראשי בחברת BVR טכנולוגיות בע"מ.

שחר לנדאו כיהן כמנכ"ל סאני מאז כניסתה של החברה לתחום הסלולר בשנת 1995, והיה שותף בכיר בתהליכים הרבים שעברה הקבוצה מאז - החל מהקמת רשת חנויות דינמיקה, קבלת נציגות סמסונג, רכישת חברת האינטרנט "תפוז", רכישת השליטה בסקיילקס ועד רכישת השליטה בפרטנר.

שחר לנדאו מסר בתגובה: "אני שמח ונרגש להצטרף לשורות פרטנר. לאחר 15 שנות נסיון בתחום הסלולרי, טבעי הדבר שאקדיש את זמני לפעילות המרכזית של הקבוצה בתחום זה - חברת פרטנר".

יהל שחר הוסיף: "אני מקווה להמשיך את עבודתו המקצועית, היסודית והמסורה של שחר בסאני, ובטוח בהצלחתו גם בפרטנר. במישור האישי, אני שמח על ההזדמנות לקחת אחריות נוספת בקבוצה, שחרתה על דגלה להיות מובילה בשוק התקשורת בישראל".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות