אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארסנל: 16% מוצעים למכירה לכל המרבה במחיר צילום: רויטרס

ארסנל: 16% מוצעים למכירה לכל המרבה במחיר

ליידי נינה ברייסוול סמית', הבעלים של כ-16% מארסנל, מינתה בנק השקעות כדי שיחפש רוכש למניות. המהלך מביא לגל של ספקולציות לגבי רכישה אפשרית של המועדון על ידי סטן קרונקי או אלישר אוסמאנוב

13.04.2010, 11:44 | סוכנויות הידיעות

ליידי נינה ברייסוול סמית', הבעלים של כ-16% מארסנל, מינתה בנק השקעות כדי שיחפש רוכש למניות. המהלך מביא לגל של ספקולציות לגבי רכישה אפשרית של המועדון על ידי סטן קרונקי, בעלים של 29% מארסנל או אלישר אוסמאנוב, המחזיק בכ-26% מהקבוצה הלונדונית.

לברייסוול סמית', שהסתכסכה עם הדירקטוריון לפני יותר משנה ואתמול פנתה לזרוע ההשקעות של בלקסטון, קבוצת השקעות פרטית.

15.9% האחוזים של ברייסוול סמית' שווים בסביבות ה-84 מיליון ליש"ט – לפי המחיר שקרונקי משלם לאחרונה עבור מניה של ארסנל (8,500 ליש"ט). לפי "הגרדיאן", ברייסוול סמית' מחפשת מישהו שמוכן לשלם יותר על מניותה.

קרונקי שילם 10,500 ליש"ט למנה כשרכש מקלייב קאר וסארה פיליפס באגה את מניותיהם במאי שעבר.

היום יחליט קרונקי אם ימכור את מניותיו בסט.לואיס ראמס מה-NFL עבור 300 מיליון דולר. מה שעשוי להסביר את התזמון של ההודעה של ברייסוול סמית'. לפי הערכות גם אוסמאנוב לא מעוניין במניות של ברייסוול סמית'. בלקסטון אם כך יחפשו רוכש במזרח הרחוק – ובעיקר בסין.

לפי מומחה שדיבר עם "הגרדיאן": "אף אחד לא ישלם 100 מיליון ליש"ט עבור מניית מיעוט במבנה בעלות שלא עובד טוב ולא משלם דיבידנדים. אין לה סיכוי למכור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות