אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל פז: "אנו בכל שרשרת הערך - מדלקים ועד מכירת במבה" צילום: גלי אמויל

מנכ"ל פז: "אנו בכל שרשרת הערך - מדלקים ועד מכירת במבה"

כך אמר היום יונה פוגל בכנס ת"א 100 Live של "כלכליסט" ואקסלנס. פוגל מציין כי בשנתיים הקרובות יגדיל את מספר חנויות yellow ל-275 ואת מתחמי התדלוק ל-305

13.04.2010, 18:20 | סיון איזסקו

"אם אתם צריכים לחשוב על פז אז פז זה יציבות, מחויבות לרווח, מחויבות לשירות, ניהול פיננסי שמרני וחדשנות תפעולית. אין לנו בארות נפט או גז אבל אנחנו נמצאים בכל שרשרת הערך ועל הדרך מוכרים גם במבה" כך אמר היום יונה פוגל מנכ"ל פז בכנס ת"א 100 Live של "כלכליסט" ואקסלנס.

"יש לנו 3 רגליים, חטיבת הזיקוק, חטיבת התעשיות ושירותים וחטיבת קמעונאות ומסחר. אנחנו פועלים במספר תחומי פעילות שיודעים לאזן אחד את השני. אנחנו מפעילים 270 מתחמי תדלוק במיקומים הטובים ביותר. אנחנו מובילים בתחום חנויות הנוחות – 227 חנויות – וממשיכים לגדול" אמר פוגל והוסיף כי "חנויות הנוחות הן חלק מהתפיסה שאנחנו רואים את עצמנו מטפלים בלקוח ולא רק ברכב שלו. אנחנו רואים את עצמנו מפעילים מרכזי קמעונאות ולא רק תחנות דלק".

לדברי פוגל "מנועי הצמיחה שלנו בקמעוניות הם צמיחה ב-36 מתחמי תדלוק ל-305 תחנות ב-2012 וצמיחה ב-53 חנויות נוחות ל-275 חנויות ב-2012. מבחינתנו כל דבר שמייצר חווית קנייה והוא נקי ובטוח יכול להימכר בתחנות שלנו בין אם זה בטרייה של בטר פלייס או דבר אחר שהלקוח מעוניין בו".

לגבי חטיבת הזיקוק והלוגיסטיקה אמר פוגל כי "אנו מחזיקים בבית הזיקוק באשדוד אותו רכשנו בהליך ההפרטה והמיקום הגיאוגרפי שלנו באשדוד הוא יתרון - מיקום קרוב לצרכני האנרגיה דבר שמסייע לנו בשינוע".

"בתחום שלנו באשדוד אנחנו רואים פוטנציאל לפיתוח עסקי בהשקעה בעוד תחנת כוח ועוד תוכניות שיש לנו במתחם. מנועי הצמיחה של חטיבת התעשיות והשירותים שלנו הן האנרגיות המתחדשות" ציין פוגל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות