אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה זהר: עד סוף השנה הסדרנות בחנויות תבוצע על ידי עובדי שופרסל

שלמה זהר: עד סוף השנה הסדרנות בחנויות תבוצע על ידי עובדי שופרסל

סמנכ"ל הכספים של שופרסל אמר בכנס ת"א 100 Live של "כלכליסט" ואקסלנס, כי "לשופרסל הנהלה מנוסה, לא כל כך ותיקה, והיא ביצעה מהפך מאוד רציני והכניסה אסטרטגיה מאוד ממוקדת"

13.04.2010, 19:25 | תומר זלצר

"שופרסלמובילה את שוק הקמעונאות מזון והיא תמשיך להוביל גם בשנים הבאות. בשנים האחרונות נוספו הרבה מאוד שטחי מסחר לשוק. מועדון הלקוחות של שופרסל הוא חלק חשוב באסטרטגיה של החברה: יש לחברה 380 אלף מחזיקי כרטיס אשראי שופרסל, שקונים יותר ברשת ונאמנים יותר לרשת. זהו מותג פרטי עם חדירה של 11%. אנחנו שואפים להגיע לחדירה של כ-17%". אמר היום (ג') שלמה זוהר, סמנכ"ל הכספים של שופרסל, בכנס ת"א 100 Live של "כלכליסט" ואקסלנס.

"לשופרסל הנהלה מנוסה, לא כל כך ותיקה – כארבע-חמש שנים - והיא ביצעה מהפך מאוד רציני והכניסה אסטרטגיה מאוד ממוקדת. בעלי המניות של שופרסל הם קבוצת אי.די.בי, קבוצת ברונפמן פישר והציבור. בשנים האחרונות מי שהשקיע בשופרסל זכה לתשואה נאה – בין השאר עקב הדיבידנדים שאנחנו מחלקים".

זוהר אמר כי "מבחינת התייעלות, החלטנו לבצע את הסדרנות בחנות באמצעות עובדי שופרסל – עד סוף השנה התוכנית הזו תיושם בכל החנויות שלנו".

באשר לתוכנית של שופרסל אמר זוהר כי "התוכנית של שופרסל בשנתיים הקרובות היא לפתוח 40 אלף מ"ר שטחי מסחר חדשים, וזאת על מנת לענות לשוק שצומח בקצב של כ-2% בשנה. נגדיל את נתח הארנק ואת ההכנסות של החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות