אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ח"כ אחמד טיבי: "ההחלטה לאסור את יבוא האייפד פוגעת בזכות הקניין" צילום: עטא עוויסאת

ח"כ אחמד טיבי: "ההחלטה לאסור את יבוא האייפד פוגעת בזכות הקניין"

"זו החלטה ריאקציונית שאפילו לא קיימת בחלק ממדינות העולם השלישי. ניסיתי את המכשיר באירופה, מה שעובד טוב באירופה ובארה"ב אמור להיות טוב גם בראש העין", אומר טיבי ל"כלכליסט"

14.04.2010, 14:19 | עומר כביר

החלטת משרד התקשורת שמונעת את יבוא האייפד לישראל ממשיכה להכות גלים - ומגיעה עכשיו גם לכנסת. ח"כ אחמד טיבי פנה לשר התקשורת, משה כחלון, בדרישה לבטל את ההחלטה.

"מדובר בהחלטה אנכרוניסטית שפוגעת בזכות הקנייין והרכישה החופשית", אמר טיבי ל"כלכליסט". "משרד התקשורת אמרו את מה שהם אומרים עכשיו גם על האייפון ועל טלפונים ניידים אחרים. הם תמיד מפגרים אחרי הקידמה, והם צריכים להסתגל למה שמתרחש בעולם. מנכ"ל משרד התקשורת אמר שזה עניין בירוקרטי, אז אם המצב שיעקפו את הבירוקרטיה ולא יפגעו בצרכן שקונה מכשיר טוב בכספו שלו ורוצה להצהיר עליו ולשלם מע"מ.

"כל רוכשי המכשיר נפגעו קשות, כי משרד התקשורת לא הודיע מראש על ההחלטה. זו החלטה ריאקציונית שאפילו לא קיימת בחלק ממדינות העולם השלישי. ישראל, שמקבלת מיליארדי שקלים בתמיכה מארה"ב צריכה להסתגל למה שמתרחש שם בתחומים האלה. ניסיתי את המכשיר באירופה, האירופאים משתמשים בו ולא מתלוננים. מה שעובד טוב באירופה ובארה"ב אמור להיות טוב גם בראש העין".

ההחלטה עוררה סערה רבה גם ברשת, והביאה אפילו לפתיחת אתר מחאה הקורא לגולשים להפציץ את משרד התקשורת במיילים וטלפונים הדורשים לבטל את ההחלטה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
אני מכיר כמה ערבים ישראלים שעובדים באפל גם אדון יקר מספר 11
אני מברך את ח"כ אחמד טיבי על מאבקו , ולמי שלא יודע אחמד טיבי ידוע באהבתו לגאדגטים , ואלה שמגיבים בחוצפה , אני נגעל מכם , כי תסכימו איתי , שזה מגעיל להיות גזען , ולאלה שאומרים שאף פעם לא שמעו את אחמד טיבי מדבר על דבר אחר מפלשתינאים , אז כנראה הבעיה אצלכם , כי או שאתם לוקים בליקויי שמיעה , או שאתם לא שומעים ובכל זאת אחמד טיבי הוא ח"כ מאוד פעיל , כדאי לעקוב אחריו בטוייטר וכדאי מאוד לבקר בדף הפייסבוק שלו , מומלץ בחום לשמוע את נאום השואה , ועל הפעילות שלו , ולעשות השוואה בין מה אחמד טיבי תורם ועושה ובין זה שהצבעתם לו עושה , ולחשוב קצת ... http://www.facebook.com/pages/md-tyby-Ahmed-Tebi/108893752556
אורי  |  15.04.10
לכל התגובות