אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: כשמיכאל שטראוס פוגש את עופר עיני

דיבידנדים: כשמיכאל שטראוס פוגש את עופר עיני

וגם: אלי הורביץ ואשתו נופשים בפריז, עמי פדרמן מזמין לבראנץ' ביום העצמאות, אייל גבאי חוגג ברית לבנו ועוד

15.04.2010, 09:26 | רון גרנות

ההורביצים בפריז

אלי הורביץ. נח, צילום: בועז אופנהיים אלי הורביץ. נח | צילום: בועז אופנהיים אלי הורביץ. נח, צילום: בועז אופנהיים

יו"ר טבע לשעבר אלי הורביץ ורעייתו דליה נופשים בימים האחרונים בפריז, שבה הם מחזיקים בדירת נופש.

הסתדרו שם בשטראוס

מחלבות שטראוס באזור עכו זכו אתמול לביקור של משלחת מעונבת, שכללה את הבעלים מיכאל שטראוס שאירח את יו"ר ההסתדרות עופר עיני בסיור בגליל המערבי.

אחרי סיגריה של בוקר פצחה הפמליה בארוחת בוקר, ובהמשך הציג מנכ"ל שטראוס ישראל ציון בלס את פעילות הקבוצה ואמר: "בשטראוס התקבלה החלטה שלא נכנסים לפעילויות שבהן לא נוכל להיות מספר 1 או מספר 2 חזק בשוק".

בתחילת המצגת של בלס נראה לרגע חטוף גם שטראוס עצמו כנער החולב את שתי הפרות הראשונות של המשפחה. שטראוס ציין כי בתו עופרה החלה את עבודתה בחברה המשפחתית כמקדמת מכירות, ורק לאחר זמן רב מונתה לתפקיד יו"ר הקבוצה. שטראוס, שהחליף חיוכים עם יו"ר ההסתדרות, אמר כי "למרות שהשכר במפעל יחסית נמוך, העובדים מאושרים בגלל היחס אליהם מצד ההנהלה". לאחר ישיבה במזכירות המשיך עיני את סיורו למפעלים מוליתן ומילוז, שם פתחו העובדים בעיצומים קשים בחודשים האחרונים.

 

מימין: מיכאל שטראוס, עופר עיני, ציון בלאס. צפוניים, צילום: אדריאן הרבשטיין מימין: מיכאל שטראוס, עופר עיני, ציון בלאס. צפוניים | צילום: אדריאן הרבשטיין מימין: מיכאל שטראוס, עופר עיני, ציון בלאס. צפוניים, צילום: אדריאן הרבשטיין

אופרה מהסרטים

גברדיה נשית מכובדת התייצבה שלשום בפואייה של משכן האופרה הישראלית בתל אביב כדי לספוג ארבע שעות של האופרה "היהודייה". בניגוד לפרמיירות קודמות, שבהן התקשו חברות אגודת הידידים לשרוד את שתי המערכות, הפעם הן גילו סבלנות ושרדו ארבע שעות של חוויה תרבותית. בין הצופות: חוה אקירוב, רעיה יגלום, אתי כספי, עליזה יפו, מרים דורון, נילי קריב ורותי חשין פלוס הבעל - השופט בדימוס מישאל חשין, שסיפר למכריו בהפסקה כי זו האופרה הכי יפה שראה בארץ.

גבאי עושה לביתו

מנכ"ל משרד ראש הממשלה אייל גבאי יתפנה היום לטובת טקס ברית המילה של בנו הרך. את האירוע, שיתקיים בצהריים בנאות קדומים, יכבדו בנוכחותם שרים, מקורביו של גבאי מהעולם העסקי וראש הממשלה בנימין נתניהו.

ממחזרים ביחד

 

תאגיד המיחזור אל"ה חנך את משרדיו החדשים ליד הבורסה בתל אביב. בין האורחים בלטו יו"ר ומנכ"ל טמפו ז'ק בר ונשיא קוקה־קולה רוני קוברובסקי, שבימים כתיקונם מתחרים זה בזה. השקת המשרדים היתה האירוע הפומבי הראשון של המנכ"ל החדש של אל"ה, קובי דר, שיפעל לצדה של היו"ר נחמה רונן.

פדרמן עצמאי

עמי פדרמן. חינוך עצמאי, צילום: יעל צור עמי פדרמן. חינוך עצמאי | צילום: יעל צור עמי פדרמן. חינוך עצמאי, צילום: יעל צור

בעל השליטה במלונות דן, עמי פדרמן, הזמין את חוג חבריו לבראנץ' ביום העצמאות, שיתקיים בחצר ביתו בהרצליה פיתוח. פדרמן ביקש לנצל את האירוע לטובת איסוף כספים לעמותת "חינוך ישראלי" שבראשה הוא עומד, ואמר לחבריו כי הם מוזמנים לתרום כסף במקום להביא יין או פרחים.

לקוחות יקרים

מה לא יעשו חברות הליסינג וההשכרה כדי לפתות לקוחות פוטנציאליים. ל"כלכליסט" נודע כי חברת דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו לישראל, בחרה לצ'פר כמה בכירים משוק הרכב המוסדי בטיול בן שלושה ימים לצרפת ולדרום ספרד, לטובת נסיעת מבחן על מכונית הספורט החדשה של המותג, פיז'ו RCZ, שטרם הגיעה לישראל. מלבד RCZ התנסו הבכירים בשני דגמים נוספים של פיז'ו, ה־5008 וה־3008. בשעות שבהן לא חרשו את הכבישים, התארחו הבכירים במלונות חמישה כוכבים וביקרו במסעדות וביקבים יוקרתיים.

דרינק עם ראש העירייה

באירוע השקת הבניין הירוק הראשון בנגב שלשום סיפר ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' כי הפסיד בהתערבות שלו עם עידן עופר ועל כן "נאלץ להזמין אותו לכוס בירה". מתברר שכבוד ראש העירייה היה סקפטי לגבי ההצהרות של עופר כי הוא מתחייב לשפץ את הבניין בהתאם לתקנים ירוקים בתוך שבעה חודשים.

גלעד ארדן ועידן עופר. ירוקים לרגע , צילום: אליהו הרשקוביץ גלעד ארדן ועידן עופר. ירוקים לרגע | צילום: אליהו הרשקוביץ גלעד ארדן ועידן עופר. ירוקים לרגע , צילום: אליהו הרשקוביץ

כיל לקחה על עצמה את מלאכת השיפוץ בעלות של 3 מיליון שקל, ועופר אכן עמד ביעדו. נכחו באירוע מלבד עידן עופר ואביו סמי גם מנכ"ל כיל עקיבא מוזס והשר להגנת הסביבה גלעד ארדן, שהעניק עם נציג מכון התקנים אלי כהן קגן את תו התקן לבניין.

מסביב לכרמל

 

אחרי ירושלים, תל אביב, חיפה ואשקלון זכתה גם דאלית אל־כרמל למטוס מדגם בואינג 767 של אל על שנקרא על שמה. באירוע ההשקה נכחו השיח' מואפק טריף, יו"ר אל על עמיקם כהן והמנכ"ל אליעזר שקדי, שהודיע כי המטוס המדובר ישתתף במטס אל על בשמי ישראל ביום העצמאות.

מבחן פופולריות: הוזמנתם לתרום לחיילים בשיקום?

האירוע: "אחרי ככלות הכל והתמונה" - סיפורם המצולם של חיילים בשיקום. פתיחת התערוכה ובה תמונות של חיילים במצבים שונים בתהליך השיקום. ההכנסות ייאספו לטובת מימון טיפולים משלימים לחיילים לאחר השיקום.

הפרטים: יום רביעי, 21 באפריל, ב־19.30, סי אנד סאן, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: אבנר קופל, קובי לפידות, אליעזר שקדי, נוחי דנקנר, יעקב פרי, הראל ויזל, יוסי מימן, דוד קמיניץ, דיויד פדרמן, לני רקנאטי, ראובן אדלר, יואב חרל"פ, טמירה ירדני, שוקי זיקרי, מיקי דורסמן, פיני גרשון, גיא גודס ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות