אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד תושב חוץ בדרך לנווה צדק: 11 מיליון שקל לדירה

עוד תושב חוץ בדרך לנווה צדק: 11 מיליון שקל לדירה

ל"כלכליסט" נודע כי ברוקר בריטי רכש דירה בקומה ה-19 של "נווה צדק על הים", שבבעלות יורוקום נדל"ן של שאול אלוביץ' וחברת צמח המרמן

19.04.2010, 17:04 | שי פאוזנר

דירה בקומה ה־19 במגדל היוקרה "נווה צדק על הים" נמכרה בשבוע שעבר לברוקר בעל אזרחות בריטית תמורת 11 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". שטחה של הדירה כ־200 מ"ר והיא כוללת מרפסות בשטח 20 מ"ר. לפי חישוב הקבלן, המחיר מגלם שווי של מעל 46 אלף שקל למ"ר נטו.

המגדל יכלול, עם מבנה נוסף לצדו, כ־160 דירות. מיזמיות הפרויקט נמסר כי מתחילת השיווק, שהחל לפני כשנתיים, נמכרו בפרויקט כ־40% ממלאי הדירות במקום (62 דירות), בהיקף כולל של כ־270 מיליון שקל. עוד נמסר, כי בין הרוכשים אנשי עסקים משוויץ, מוונצואלה, מצרפת, מאנגליה ומישראל.

פרויקט "נווה צדק על הים", שבנייתו החלה לאחרונה, ממוקם ברחוב יצחק אלחנן פינת התבור בדרום תל אביב. הבעלות על הפרויקט נחלקת בין חברת יורוקום נדל"ן שבשליטת שאול אלוביץ', חברת צמח המרמן שבשליטת משפחות בן אברהם ופייגלין, וקבוצת משקיעים מאירופה.

הפרויקט כולל מגדל של 40 קומות, מבנה נמוך צמוד עם דירות בוטיק ושדרת חנויות. כל הדירות במגדל צופות לים. האחראי לשיווק הפרויקט, מנכ"ל חברת אלדר עמיר שאלתיאל, מסר כי "שיתוף הפעולה עם חברת ארמאני קאזה, שעיצבה את הדירות, מושך למגדל את המשקיעים הזרים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות