אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
NDS הובילה גיוס של 20 מיליון דולר לחברת הפרסום BlackArrow

NDS הובילה גיוס של 20 מיליון דולר לחברת הפרסום BlackArrow

עוד השתתפו בהשקעה: סיסקו, חברת הכבלים קומקאסט, אינטל ועוד. NDS הישראלית מספקת טכנולוגיה לניהול שידורי טלוויזיה דיגיטליים, ו-BlackArrow האמריקאית מתמחה בפרסום למערכות VOD

21.04.2010, 14:19 | אסף גלעד

חברת NDS הישראלית, הנמצאת בבעלותו של רופרט מרדוק, הובילה סבב השקעה בהיקף של 20 מיליון דולר לחברת הפרסום האמריקאית BlackArrow, המתמחה בפרסום למערכות שידור VOD על גבי הרשת או הטלוויזיה. לסבב הגיוס הצטרפו גם המשקיעים הקיימים בחברה - סיסקו, ענקית הכבלים האמריקאית קומקאסט, אינטל קפיטל, קרן מייפילד ופולאריס. קודם לכן גייסה החברה 38 מיליון דולר.  

NDS הפכה למשקיעה אסטרטגית בחברה האמריקאית, ויחד הן משיקות פלטפורמה שתאפשר לכל ספקיות ה-VOD להוסיף פרסומות ולעקוב אחר יעילות השימוש בשירות בזמן אמת. אברהם פלד, יו"ר ומנכ"ל NDS, אמר כי היכולת לספק פרסום מדויק ובזמן אמת מהווה מקור הכנסות פוטנציאלי גדול עבור מפעילות התקשורת וספקיות התוכן בעולם. "העבודה ש-BlackArrow הוכיחה את עצמה בצפון אמריקה, יחד עם היכולת שלה לספק פרסום ממוקד, מלמדת שהיא מתאימה מאוד לצרכים של הלקוחות שלנו - החל מספקיות שירות ועד חברות מדיה", אמר פלד.

NDS מספקת לחברות כבלים ותוכן קופסאות ותוכנות לניהול השידורים הדיגיטליים. שיתוף הפעולה בין NDS ל-BlackArrow אמור לתת מענה למצב הקיים בשוק ה-VOD שבו לא קיימת מערכת לניהול פרסום על טלוויזיה אינטרקטיבית, בעיקר בגלל מורכבות תשתיות הטלוויזיה הדיגיטלית המיושנות. מטרת הברית בין שתי החברות היא לאפשר לנהל קמפיינים מדידים על גבי כמה פלטפורמות במקביל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות