אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זירוקס קופצת בשיעור החד מזה שנה לאחר העלאת תחזיות צילום: בלומברג

זירוקס קופצת בשיעור החד מזה שנה לאחר העלאת תחזיות

החברה עלתה ב-8% לאחר שאמרה, כי הרווח השנתי יסתכם ב-80 סנט. החברה הפסידה ברבעון החולף 42 מיליון דולר וההכנסות צמחו ב-33%

23.04.2010, 19:19 | סוכנויות הידיעות

זירוקס, היצרנית הגדולה ביותר של מדפסות בצע, קפצה היום ב-8% - השיעור החד מזה שנה - לאחר שתחזית הרווח שסיפקה היתה גבוהה מזו של האנליסטים.

הרווח למניה בנטרול עלויות חד פעמיות יסתכם בלפחות 20 סנט אמרה היום זירוקס. זאת, בהשוואה לתחזית אנליסטים של 18 סנט למניה. גם רווחי הרבעון והמכירות עלו על התחזיות.

הלקוחות מוציאים יותר על שירותים לניהול מסמכים לאחר שצימצמו בהוצאות במיתון. היפוך המגמה, לצד הגידול במכירות הודות לרכישת Affiliated Computer, סייע לזירוקס להגדיל את מכירותיה ב-33% ברבעון החולף.

מדובר בדו"ח הראשון מאז השלימה המנכ"לית אורסולה ברנס את רכישת ACS ב-6 מיליארד דולר - העסקה הגדולה בהיסטוריה של החברה. בכוונתה להפוך את חברת ההדפסות וההעתקים לספקית שירותים משרדיים מגוונים יותר.

זירוקס הודיעה, כי היא צפוייה לחסוך השנה לפחות 100 מיליון דולר בהמשך להכרזה על קיצוץ של 2,500 משרות ברבעון האחרון, מה שאמור להוריד את ההוצאות התפעוליות ב-140 מיליון דולר נוספים.

ההפסד לרבעון הראשון הסתכם ב-42 מיליון דולר או 4 סנט למניה בהשוואה לרווח של 42 מיליון דולר או 5 סנט למניה ברבעון המקביל. בנטרול אירועים חד פעמיים הרווח הסתכם ב-18 סנט למניה לעומת צפי של 13 סנט למניה. המכירות טיפסו ל-4.7 מיליארד דולר לעומת 3.5 מיליארד דולר ברבעון המקביל.

החברה צופה רווח שנתי של 75 סנט עד 85 סנט לעומת האנליסטים שציפו ל-79 סנט. ברנס בת ה-51 הפכה למנכ"לית החברה ביולי כאשר אן מאלקאהי עזבה אחרי שמונה שנים בתפקיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות