אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: אלף חוגגים במסיבת העצמאות המאוחרת של המלצרים

דיבידנדים: אלף חוגגים במסיבת העצמאות המאוחרת של המלצרים

וגם: כלת פרס נובל מרצה ללקוחות הבנקאות הפרטית של בנק לאומי, חברי אגודת ידידי המרכז הבינתחומי הרצליה תורמים לסטודנטים נזקקים ומנכ"ל בנק דיסקונט מציין עשור לפעילות עמותת הזנק לעתיד

25.04.2010, 09:14 | רון גרנות

פסטימלצר

מסיבה בחצר משפחת מלצר, יום שבת, רעננה

אם לא די במסיבות העצמאות הרבות שחגגו בכירי המשק, בסוף השבוע הזכירו דורית וארז מלצר, מנכ"ל גדות, שמסורת צריך לקיים - והזמינו יותר מאלף איש לחצר ביתם ברעננה. האירוע: מסיבת עצמאות מאוחרת, שהיתה גם האירוע השנתי לזכר קרובי משפחתם אביאל, ענת ועופר רון, שנהרגו בפיגוע במסעדת מצא בחיפה. השנה הוחלפה שרה'לה שרון בעינת שרוף, שספרה חולק לבאים בכניסה. באוהל הענק שהוקם בחצר חגגו הבוס של מלצר יוסי מימן ורעייתו הלית, יגאל בריטמן, יוסי בכר, אבי פישר, יעקב שיינין, רובי בכר, מוטי פרידמן, מיקי צלרמאיר, תמי ויהודה רווה ואריק שטיינברג מפסגות. מי שהפגינו יכולות שירה היו השר אבישי ברוורמן, שהפליא בביצוע ל"ליפא העגלון"; ודן קספרס, בן זוגה של שרי אריסון וחבר קרוב של הזוג מלצר (שאף אחראים לשידוך המוצלח), שביצע את "כל העולם כולו גשר צר מאוד".

 

יוסי והלית מימן יוסי והלית מימן יוסי והלית מימן

 

 

מאור מדעית

הלקוחות הנבחרים של הבנקאות הפרטית של בנק לאומי חגגו בסוף השבוע בבית אוריאל קוסטה בתל אביב בערב של מדע, מוזיקה ומינגלינג. האירוע, בהשתתפות מנכ"ל הבנק גליה מאור וראש החטיבה לבנקאות פרטית ובינלאומית צבי איצקוביץ, זכה להיענות גבוהה במיוחד הודות לאורחת הכבוד, כלת פרס נובל פרופ' עדה יונת, שהרצאתה מלאת ההומור על הריבוזומים שבתה את לב הקהל. את הערב חתמה יהודית רביץ במחרוזת משיריה.

זכי רכיב, צילום: שלום בר טל זכי רכיב | צילום: שלום בר טל זכי רכיב, צילום: שלום בר טל

רכיב מארחים

הווילה של ויויאן וזכי רכיב בהרצליה פיתוח פתחה את שעריה ביום שישי, לטובת בראנץ' לכבוד חברי אגודת ידידי המרכז הבינתחומי הרצליה, שנדרשו לאסוף כספים לטובת קרן מלגות סיוע לסטודנטים נזקקים. באירוע הוצגו פרויקטים למען הקהילה ונישאו נאומים מפי ידידת המרכז, המארחת ויויאן רכיב, ונשיא הבינתחומי פרופ' אוריאל רייכמן. בין המציגים את הפרויקטים היתה רונה דנקנר, בתו של נוחי ובוגרת בית ספר אריסון למנהל עסקים, שהציגה את פרויקט החונכות שבו השתתפה בזמן לימודיה. עם הנוכחים נמנו שלמה נחמה, יו"ר אגודת הידידים של הבינתחומי, ורעייתו נירה, גד פרופר, אלי ואלונה ברקת, אוולין דואק ויוכי ויצחק שרם.

חתימת הברבור של ענת לוין

יום חמישי האחרון, משרדי הנהלת בנק לאומי בתל אביב: בתום מו"מ ארוך הגיעו נציגי הבנק, יחד עם מנהלת ההשקעות של מגדל ענת לוין (שתעזוב בקרוב לבנק הפועלים) להסכם עם נציגי חברת שפיר, בנוגע לפרויקט "נתיב מהיר" - וחתמו בשעה טובה על ההסכם. מועד יציאתו לדרך של הפרויקט, שישרת את היוצאים משדה התעופה בן גוריון לכיוון תל אביב, נדחה בעקבות כשל בתכנון של 600 מטרים אחרונים בנתיב האחרון (הקרוב למחלף קיבוץ גלויות).

 

המטס של גיורא עופר

עשור לפעילות עמותת הזנק לעתיד, יום רביעי, מוזיאון חיל האוויר, הרצליה

מנכ"ל בנק דיסקונט גיורא עופר, שחזר רק כמה שעות קודם לכן מפריז, אירח עם מנכ"לית עמותת "הזנק לעתיד" שרון חזקיה את בכירי המשק לכבוד עשור לפעילות העמותה. עופר התגאה בכך ש"יש לנו אלף עובדים בבנק שמעורבים יום יום בעשייה, ומבחינתי זה שלל אדיר". שר הרווחה בוז'י הרצוג נתן את הטון הייצוגי, ובנאומו הודה לעמותה שסייעה עד כה לכ־50 אלף בני נוער מהפריפריה לרכוש השכלה.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: עשור לפעילות עמותת הזנק לעתיד (4 תמונות)

יו"ר דיסקונט יוסי בכר בלט בהיעדרו, אבל היתה לו סיבה טובה: הוא הגיע להרמת כוסית עם סטנלי פישר לרגל אישור חוק בנק ישראל החדש, והבטיח לבקר בקרוב בעמותה ולהכירה. מי שכן נטלו חלק היו אליעזר פישמן, אודי אנג'ל, רותי ולוני הרציקוביץ', פנינה ומשה אדרי, יורם אלטמן, יגאל בריטמן, אהוד ארנון, אלונה ברקת, יעל ורוני בראון, ליאון ושולה רקנאטי, רוני אלרואי, אילן גרינבוים ואריה מינטקביץ'.

הוזמנתם לכנס הרפואי?

האירוע: קוקטייל פתיחה לכנס הרפואי הבינלאומי - מדקס 2010.

הפרטים: יום שני, 26 באפריל, 17:00, מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

המזמינים והמוזמנים: ישראלה וגיל שטיר מקבוצת שטיר; נשיא איגוד לשכת המסחר אוריאל לין; מנהל המחלקה ליחסים בינלאומיים במשרד הבריאות אלכס לוונטל; מנהל שיבא זאב רוטשטיין; מנהל איכילוב גבי ברבש; נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש; ויו"ר מכון היצוא עמי אראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות