אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - שופינג בדפי זהב: רוכשת את האתר WiseBuy צילום: בועז אופנהיים

בלעדי ל"כלכליסט" - שופינג בדפי זהב: רוכשת את האתר WiseBuy

תשלם עליו 5-4 מיליון שקל. כמו כן רכשה החברה כ־51% ממניות פורטל "הדירה"

26.04.2010, 11:54 | גולן חזני וגילעד נס

בקבוצת דפי זהב חוזרים לקנות: קבוצת דפי זהב, באמצעות החברה־הבת זאפ־השוואת מחירים, רוכשת את האתר WiseBuy.co.il תמורת 4–5 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

נוסף על רכישה זו, רכשה דפי זהב לאחרונה כ־51% ממניות פורטל "הדירה" שהוחזקו בידי מרכז הבנייה הישראלי, תמורת מיליוני שקלים בודדים.

האתר WiseBuy הוקם ב־2005, מציע מדריכי קנייה, סקירות מקצועיות והשוואת מחירים ומבקרים בו כ־230 אלף גולשים מדי חודש. זאפ הוא אתר השוואת המחירים הגדול, הוותיק והמוביל בישראל עם יותר מ־1.6 מיליון גולשים בחודש. לאחרונה נוסף לזירת השוואת המחירים גם האתר kama.co.il מבית יד2. רכישת WiseBuy על ידי דפי זהב באה לבצר את מעמדו של זאפ כמוביל שוק.

פורטל "הדירה" מספק מידע בנושאי עיצוב, שיפוץ ובניית בתים, וכולל מדריך לספקי שירותים רלבנטיים. הפורטל הוקם כמיזם משותף של מרכז הבנייה הישראלי והאתר יד2, והושקעו בו כ־4 מיליון שקל. בהמשך רכש מרכז הבנייה, בניהולם של ערן רולס וקובי לנגליב, את אחזקות יד2 ונהפך לבעל האחזקה המלא בחברה עד למכירת השליטה לדפי זהב.

קבוצת דפי זהב מצויה במהלך של רה־ארגון כדי להתמקד בתחום האינטרנט. במסגרת השינוי הארגוני יאוחדו לחברה אחת כל פעילויות האינטרנט של החברה, הכוללות את האתרים d.co.il, זאפ, Rest, דוקטורס ומתחתנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות