אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשו עסקה: 100 דולר למ"ר לחנות נעליים בשנקין צילום: shutterstock

עשו עסקה: 100 דולר למ"ר לחנות נעליים בשנקין

אלה דמי השכירות שמשלמת רשת מותג ההנעלה B.unique עבור חנות של 40 מ"ר ברחוב שינקין בתל אביב

28.04.2010, 08:36 | כתב כלכליסט

100 דולר למ"ר - אלה דמי השכירות שמשלמת רשת מותג ההנעלה B.unique עבור חנות של 40 מ"ר ברחוב שינקין בתל אביב. החוזה הינו לתקופה של חמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות

 

תל אביב: אתרי האוכל והמסעדות 2eat ו־click a table שמוזגו לאחרונה שכרו יחד 100 מ"ר נוספים עבור משרדי ההנהלה שלהם ברחוב יגאל אלון 159. שטח המשרדים לאחר ההרחבה עומד על 250 מ"ר. דמי השכירות הם 60 שקל למ"ר לחודש.

תל אביב: מעצבת האופנה מיטל שגיב שכרה שטח של 30 מ"ר לבוטיק שמלות נשים בשם "שמלה־לה" ברחוב דיזנגוף 245. דמי השכירות עומדים על 316 שקל למ"ר לחודש. החוזה הינו לתקופה של שנה עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

נתניה: רשת קפה קפה שכרה שטח של 230 מ"ר כולל שטח ישיבה חיצוני בקומת הפארק של קניון עיר ימים. דמי השכירות עומדים על 345 שקל למ"ר לחודש. החוזה הינו לארבע שנים עם אופציה לשתי תקופות המשך בנות ארבע שנים כל אחת.

נתניה: רשת חנויות הנעליים "נעלי לילי" שכרה חנות של 90 מ"ר בקניון עיר ימים. דמי השכירות עומדים על 360 מ"ר לחודש. חוזה השכירות הינו לשלוש שנים עם אופציה לשתי תקופות המשך של שלוש שנים כל אחת.

ראש העין: חברת דורסט מקבוצת מטלפרס, העוסקת בייצור חדרי ארונות, העבירה את מפעלה לאזור התעשייה אפק ושכרה לשם כך 900 מ"ר של מחסנים ומשרדים. דמי השכירות עומדים על 22 שקל למ"ר לחודש. החוזה הינו לתקופה של חמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

רחובות: רשת רהיטי דורון BASIC לריהוט ילדים ונוער שכרה אולם תצוגה במתחם הקניות החדש בצומת ביל"ו. החנות החדשה, ברחוב המלך חסן השני 1, משתרעת על שטח של 300 מ"ר. דמי השכירות עומדים על 120 שקל למ"ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות