אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי המניות אישרו את המיזוג בין אתלון ליורוקונטרול צילום: עטא עויסאת

בעלי המניות אישרו את המיזוג בין אתלון ליורוקונטרול

לקראת השלמת המהלך גייסה יורוקונטרול הקנדית 880 אלף דולר, על פי דרישת הבורסה הקנדית. מייסד אתלון דורון אלמוג ישמש כדירקטור בחברה הממוזגת, ובתפקיד המנכ"ל יכהן ברוס רולנד

04.05.2010, 11:18 | מאיר אורבך

המיזוג בית חברת ההשקעות אתלון גלובל שהקים האלוף במיל' דורון אלמוג ובין חברת יורוקונטרול הקנדית יוצא לדרך: בעלי המניות של שתי החברות אישרו את המיזוג המתוכנן, ועם קבלת אישור הבורסה הקנדית יושלם המהלך.

חברת יורוקונטרול השלימה בסוף השבוע האחרון גיוס של 880 אלף דולר כחלק מדרישותיה של הבורסה הקנדית לקראת המיזוג. "הגיוס היה אף גדול יותר מדרישותיה של הבורסה, ולהערכתנו, עד להשלמת הגיוס נצא לגיוס נוסף בסדר גודל דומה", אמר יניב לובינסקי, סמנכ"ל הכספים של אתלון.

את תפקיד המנכ"ל בחברה הממוזגת ימלא ברוס רולנד, מנהל התפעול יהיה יניב לובינסקי, ויניב ברסלר ישמש כאחראי על האסטרטגיה. אלמוג ישמש כחבר בדירקטוריון החברה.

החברה הממוזגת תיסחר תחת השם אתלון גלובל סולושנס, תחת הסימן AGH. כיום מנהלות שתי החברות פורטפוליו השקעות של 8 חברות. "אנחנו בוחנים רכישה של חברה נוספת אשר תצטרף לחברות הקיימות", אומר לובינסקי. "המיזוג הוא צעד חשוב מאוד לנו מאחר והוא מאפשר לנו לגייס כספים בצורה שקופה. אנחנו מקווים שאם נציף את ערך החברות שלנו נעבור להיסחר ברשימה העיקרית של הבורסה הקנדית".

שוויה של אתלון גלובל למיזוג הוא כ-30 מיליון דולר, לאחר שגייסה בתחילת דרכה כ-50 מיליון דולר להשקעה בחברות בתחום ביטחון הפנים. ברשימת החברות שמושקעת בהן אתלון ניתן למנות את באמזה, המפתחת סנסורים אופטיים; דפנסופט, המפתחת כלי לתכנון מערכי הגנה לחברות ותאגידים; פרסיי, המפתחת טכנולוגיה לזיהוי קולי; בלובירד, המפתחת טכנולוגיה עבור מזל"טים טקטיים; איקרוס, שפיתחה טכנולוגיה למיפוי שטח בזמן אמת; סנסיקס, שפיתחה מסך אישי באיכות HD; ולרוטק שמפתחת מערבת ניהול אבטחה מבוססת ווב.  
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות